Přejít k hlavnímu obsahu

Bude o kolečko víc!? Vignerová podruhé těhotná, rychlá svatba jako jasné řešení

Info ikona
Vignerová, Kolečko

Silná slova o tom, jak skvělý je single život, nějak moc rychle vystřídala teze o potřebě udělat razantní krok. Prý je to někdy v životě potřeba, jak popsala Aneta Vignerová (34) na Instagramu pod fotkou, na které se jí na prstu blýská snubní prstýnek. Zpočátku nikdo moc nechápal, ale poté, co redakce jednoho ze společenských deníků přinesla zajímavé zjištění, podle kterého se Aneta nápadně zříká, byť jen kapky alkoholu, začíná být jasno…

Bylo zřejmé, že milostný trojúhelník Vignerová – Nesvačilová – Kolečko vyřeší jen nějaký zásah shora. A patrně se stalo. Podle zatím ještě stále neověřených informací má být modelka, která má se scénáristou už tříletého syna Jiříka, znova těhotná. Někdo mlčí, někdo mlží, někdo se diví. Ale všechny nitky zatím vedou k silnému podezření, že se na svatbu jednoduše spěchat muselo.

Po krachu s Agátou zažívá Jakub Prachař dokonalý vztah. Miminko s krásnou Sarou Sandevou by mělo přijít na podzim

svetzeny.cz

Střídání nevěst

Na těhotenství jedné z krásek potichu sázela veřejnost už delší dobu. Kdyby bookmakeři bývali vypsali kurz, možná by se více hlasů připsalo na stranu temperamentní zrzky. Na děti má ideální věk, zároveň jí Kolečko v posledních týdnech pasoval do role oficiální partnerky, což stvrdil i tím, že mu právě Denisa Nesvačilová (31) dělala doprovod na předávání cen Český lev. Osud ale rozdal karty jinak a je dost možné, že už v tu dobu Aneta moc dobře věděla, že v ruce drží pomyslný metál. Jen asi týden po akci si ji totiž scénárista vzal, v naprostém utajení a bez účasti rodiny.

A to dokonce i přestože s Denisou už měl taktéž naplánovanou svatbu na druhou polovinu jara. Dobře informovaný zdroj z okolí herečky dokonce potvrdil, že padlo i přesné datum – 27. května. Sňatkem s Denisou měl prý Petr ochránit svou přítelkyni před pověstí té, která odloudila tátu od rodiny a potvrdit, že svůj vztah myslí skutečně vážně.

Denisa Nesvačilová má terč na zádech a čelí drsným útokům. "Chtělo by to nějaké přání novomanželům," píší fanoušci

svetzeny.cz

A kapka alkoholu

Přimělo ke změně rozhodnutí Kolečka právě Anetino druhé těhotenství? V kuloárech se proslýchá, že ano. Modelka byla totiž nedávno viděna v Cafe-cafe, kde se setkala se svou sestrou Markétou, aby jí ukázala fotky ze svatby. Paparazzi Expresu pak modelku zvěčnili u sklenky vody, i přestože Markéta popíjela bílé víno. Podezření se potvrdilo hned dvakrát. Na pražské premiéře multimediálního představení Vivaldiano v divadle Hybernia taktéž popíjela nealko.

Hra na čas

Aneta nyní jakékoli usvědčující rozhovory odmítá, a to i přestože bývá obvykle sdílná. "Někdy jindy, dneska opravdu ne," omluvila se Super.cz, který ji na akci oslovil, aby k současnému dění podala vyjádření. Kolečko se pro jistotu neukázal vůbec. Lze se tedy domnívat, že oba hrají na čas a ten správný okamžik a možná, že i konec tříměsíčního „chatrného“ období, aby mohli jít s pravdou ven.

Text: Daniela Beniak

Zdroj článku