Přejít k hlavnímu obsahu

Bývalá hraběnka se v 57 letech ukázala v dvojdílných plavkách: Za dokonalé tělo vděčí přerušovanému půstu

Americká televizní hvězda Luann de Lesseps (57) předvedla své dokonalé tělo v dvoudílných bikinách a fanouškům spadla brada. Modelka a zpěvačka prozradila, čemu za úchvatnou figuru vděčí a nutno podotknout, že pánové na pláži na ní mohli oči nechat.

Kdo je hraběnka Luann de Lesseps?

Televizní hvězda se v roce 1993 provdala za podnikatele, který pochází z Franci, a aristokrata hraběte Alexandra de Lesseps. V roce 2009 se pár rozvedl, ovšem Luan si ponechala titul „hraběnka“ a do svého dalšího sňatku v roce 2016. Proslavila se především účastí v reality show, kterou v USA jednoduše milují V roce 2008 byla jednou z hlavních postav show The Real Housewives of New York City, který dokumentuje životy několika žen s bydlištěm v New Yorku.

Mohlo by se vám líbit

Kate Middleton byla poprvé spatřena od vydání šokující knihy. Unavená tvář bez úsměvu

Vévoda ze Sussexu ve svých memoárech Spare obsáhle hovoří o svých vztazích – a konfrontacích – s princem Williamem a Kate Middletonovou. Královská rodina zatím mlčí, ovšem Kate byla spatřena novináři, kteří ji pronásledují na každém kroku a fanoušci tak vůvec poprvé vidí její utrápený výraz.
svetzeny.cz

Dokonalé tělo nemá zadarmo

Slavná kráska prozradila, že za jejím dokonalým tělem stojí hned několik pravidel, které dodržuje. Striktně vynechává alkohol, drží středomořskou dietu, cvičí jógu a aplikuje přerušovaný půst. "Za prvé, jsem šťastná," řekla. "Za druhé, musím říct, že nepiju, takže jsem ještě šťastnější a udržuji si váhu."

"Snažím se nejíst před 10 hodinou ráno a ne po šesté večer," prozradila kabaretní zpěvačka.

Napadení policisty byla velká kauza

Že s alkoholem musela přestala a měla ho ráda možná víc, než je zdrávo, napovídá i fakt, že měla dokonce problémy se zákonem. Luann přestala pít poté, co v roce 2017 napadla policistu, ale v březnu 2022 se vrátila zpátky ke své oblíbené zálibě v alkoholu. Nyní tedy začíná znovu zkoušet být abstinentem.

Luann de Lesseps
Zdroj článku