Přejít k hlavnímu obsahu

Gal Gadot a další celebrity, které se nebojí ukázat svou tvář bez tuny make-upu

Žijeme v době, kdy média prezentují takřka dokonalé obličeje celebrit, které se zdají zcela bez vady. Je proto osvěžující vidět, že některé hvězdy se nebojí ukázat svou pravou tvář bez tuny make-upu. Tyto celebrity pak pravidelně přidávají fotky na své sociální sítě, kde nemají zapotřebí používat filtry ani retuše a přesto jsou krásné! Prohlídněte si v naší galerii celebrity, které se nebojí ukázat svoji pravou tvář.

Mohlo by se vám líbit

Galerie: Uma Thurman a další celebrity, které se staly matkami po 40

Mateřství je jedním z nejkrásnějších a zároveň nejnáročnějších zážitků, které život může nabídnout. Ačkoli dříve ženy rodily o mnoho dříve, stále více žen se rozhoduje pro mateřství až po 40. narozeninách. Tento trend s sebou nese určitá rizika, ale také i přínosy. Podívejte se do naší galerie, které celebrity se rozhodly pro pozdější mateřství
svetzeny.cz

Přirozená krása nás činí jedinečnými bytostmi

Přirozená krása má své vlastní kouzlo a neopakovatelný šarm. Svět celebrit často klade velký důraz na perfektní make-up a dokonalý vzhled, ale právě přirozenost dodává každému jeho jedinečnost. Být přirozeně krásnou znamená přijmout své nedokonalosti a rozdíly, což nám umožňuje být sebou samými. Pokud se lidé přijmou takoví, jací jsou, výrazně se zvýší jejich sebevědomí. Celebrity, které se nebojí ukázat svou tvář bez make-upu, nám připomínají, že skutečná krása tkví v sebevědomí a lásce k sobě samým. Kromě toho se také lépe dívá na osoby, které si zachovaly svou jedinečnou tvář, zatímco ostatní celebrity díky filtrům a make-upu vypadají v podstatě všechny dost podobně.

Mohlo by se vám líbit

Peklo po rozpadu vztahu Hanychové a Soukupa: Údajně padaly facky, Agáta vyhlásila Jaromírovi zákaz vstupu k domu

Chvilku se zdálo, že se Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54) odloučí v dobrém. „Naše cesty se rozcházejí. Jaromíre, děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi,“ vypsala se Agáta na sítích. Jenže teď začínají vylézat kostlivci ze skříně…
svetzeny.cz

Dokonalý vzhled je jen iluze, která devastuje dívkám i ženám sebevědomí

Make-up, filtry a retuše jsou nástroje, které často vidíme ve světě médií a sociálních sítí. Ačkoli mohou být tyto prostředky užitečné a zábavné, mohou mít také velmi negativní dopad na sebevědomí obyčejných žen a dívek. Některé totiž mohou nabýt dojmu, že nikdy nedosáhnou „krásy“ perfektně upravených celebrit nebo influencerů, ačkoliv jejich reální podoba je často zcela odlišná. Dnešní ideály krásy jsou často dosahovány pomocí make-upu a digitálních úprav a vytvářejí tak nerealistická očekávání a tlak na ženy, které se mnohdy snaží dosáhnout stejné úrovně dokonalosti. Naštěstí jsou tu některé celebrity, které motivují ostatní ženy k přirozené kráse a ukazují, že ani slavní nejsou v reálném životě všichni dokonalí.

Celebrity, které se nebojí ukázat svou pravou tvář
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku