Přejít k hlavnímu obsahu

Gal Gadot a další celebrity, které se nebojí ukázat svou tvář bez tuny make-upu

Info ikona
Gal Gadot

Žijeme v době, kdy média prezentují takřka dokonalé obličeje celebrit, které se zdají zcela bez vady. Je proto osvěžující vidět, že některé hvězdy se nebojí ukázat svou pravou tvář bez tuny make-upu. Tyto celebrity pak pravidelně přidávají fotky na své sociální sítě, kde nemají zapotřebí používat filtry ani retuše a přesto jsou krásné! Prohlídněte si v naší galerii celebrity, které se nebojí ukázat svoji pravou tvář.

Galerie: Uma Thurman a další celebrity, které se staly matkami po 40

svetzeny.cz

Přirozená krása nás činí jedinečnými bytostmi

Přirozená krása má své vlastní kouzlo a neopakovatelný šarm. Svět celebrit často klade velký důraz na perfektní make-up a dokonalý vzhled, ale právě přirozenost dodává každému jeho jedinečnost. Být přirozeně krásnou znamená přijmout své nedokonalosti a rozdíly, což nám umožňuje být sebou samými. Pokud se lidé přijmou takoví, jací jsou, výrazně se zvýší jejich sebevědomí. Celebrity, které se nebojí ukázat svou tvář bez make-upu, nám připomínají, že skutečná krása tkví v sebevědomí a lásce k sobě samým. Kromě toho se také lépe dívá na osoby, které si zachovaly svou jedinečnou tvář, zatímco ostatní celebrity díky filtrům a make-upu vypadají v podstatě všechny dost podobně.

Peklo po rozpadu vztahu Hanychové a Soukupa: Údajně padaly facky, Agáta vyhlásila Jaromírovi zákaz vstupu k domu

svetzeny.cz

Dokonalý vzhled je jen iluze, která devastuje dívkám i ženám sebevědomí

Make-up, filtry a retuše jsou nástroje, které často vidíme ve světě médií a sociálních sítí. Ačkoli mohou být tyto prostředky užitečné a zábavné, mohou mít také velmi negativní dopad na sebevědomí obyčejných žen a dívek. Některé totiž mohou nabýt dojmu, že nikdy nedosáhnou „krásy“ perfektně upravených celebrit nebo influencerů, ačkoliv jejich reální podoba je často zcela odlišná. Dnešní ideály krásy jsou často dosahovány pomocí make-upu a digitálních úprav a vytvářejí tak nerealistická očekávání a tlak na ženy, které se mnohdy snaží dosáhnout stejné úrovně dokonalosti. Naštěstí jsou tu některé celebrity, které motivují ostatní ženy k přirozené kráse a ukazují, že ani slavní nejsou v reálném životě všichni dokonalí.

Zdroj článku