Přejít k hlavnímu obsahu

Peklo po rozpadu vztahu Hanychové a Soukupa: Údajně padaly facky, Agáta vyhlásila Jaromírovi zákaz vstupu k domu

Chvilku se zdálo, že se Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54) odloučí v dobrém. „Naše cesty se rozcházejí. Jaromíre, děkuju za rok a půl krásného vztahu a za naši nádhernou dceru. Vždycky budeš součástí mého života, jen už ne jako partner, ale jako skvělý táta naší Rózi,“ vypsala se Agáta na sítích. Jenže teď začínají vylézat kostlivci ze skříně…

Skandál, který řešila i STB: Opilá Růžičková předvedla pád do klavíru a skopala kolegy

Jako Škopková z Troškovi trilogie Slunce seno měla Helena Růžičková vyřídilku přímo parádní. Ovšem ne na hony vzdálenou od reálného života. Spis agentů Státní bezpečnosti mluví dokonce i o tom, jak Růžičková značně posilněná alkoholem poslala do p*dele celé divadlo...
svetzeny.cz

Vztah, kterému už v prvopočátku veřejnost nedávala příliš mnoho šancí na přežití, je u konce. A zdá se, že definitivně. Agátu Hanychovou a Jaromíra Soukupa u sebe neudržela ani čtyřměsíční Rozárka. V kuloárech se proslýchá cosi o nevěře ze strany Soukupa. Podle zákulisních informací se měl Soukup intimně sbližovat s bývalou partnerkou Terezou Mátlovou. To však veřejně popřel a své bývalé lásce se dokonce omluvil.

„Minulý týden se rozběhla zpráva, že jsem byl prý Agátě nevěrný s Terezou Mátlovou, se kterou jsem měl dříve vztah. Neviděl jsem ji rok a půl. Nevím, co to má znamenat. Někdo si to vymyslel, aby mi ublížil a samozřejmě také Agátě. To mě štve,“ řekl konkrétně.

Dáda Patrasová se ohrazuje proti údajně lživým informacím: ‚,Neřídila jsem opilá a u žádného soudu jsem nebyla.”

Královna dětských srdci zuří. Dáda Patrasová (67) má za sebou soud, kdy jí byl vyměřen trest za nehodu, kterou spáchala loni v květnu. Herečka se ale ohradila, že prý u žádného soudu nebyla a rozhodně nedostala trest za řízení pod vlivem.
svetzeny.cz

Facky z lásky

Situaci nepomohl ani fakt, že Jaromíra dohnaly pracovní trable. Má dlužit částku převyšující 150 milionů, což do jeho života přineslo stres, který se měl promítnout i do osobního života. Nejmenovaný zdroj redakci potvrdil i výpady vzteku, které patrně odnesla i Agáta. Podle informátora měl být agresivní a mělo již několikrát dojít i k fyzickému útoku. Na kolik jsou tyto informace přesné, však lze jen spekulovat.

Nicméně deník Expres.cz dnes ráno přinesl poměrně zajímavé zjištění, které by možnému násilí ze strany Soukupa mohlo ledacos napovědět. Agáta údajně zakázala Jaromírovi vstup na její pozemek i k domu, což poklidnému rozchodu příliš nenapovídá.

Sled dalších událostí bude patrně zásadní i v otázce péče o čtyřměsíční dceru Rozárku. Bývalí partneři by měli přistoupit v lepším případě k dohodě, v tom horším k soudnímu sporu týkajícího se svěření do péče a stanovení výše výživného.

Zdroj článku