Přejít k hlavnímu obsahu

Kate Middleton byla poprvé spatřena od vydání šokující knihy. Unavená tvář bez úsměvu

Vévoda ze Sussexu ve svých memoárech Spare obsáhle hovoří o svých vztazích – a konfrontacích – s princem Williamem a Kate Middletonovou. Královská rodina zatím mlčí, ovšem Kate byla spatřena novináři, kteří ji pronásledují na každém kroku a fanoušci tak vůvec poprvé vidí její utrápený výraz.

Kate Middleton byla poprvé spatřena na veřejnosti od vydání velmi očekávaných memoárů prince Harryho SparePrincezna z Walesu, která v pondělí oslavila 41. narozeniny, byla ve středu ráno spatřena řídit auto poblíž hradu Windsor.

Kate poprvé na veřejnosti

Je to poprvé, co byla Kate spatřena od té doby, co byla v úterý oficiálně vydána Harryho kniha. O Kate i jejím manželovi, princi Williamovi, se v memoárech mluví několikrát – včetně zprávy od Harryho, že jeho manželka Meghan Markle a jeho švagrová měli v roce 2018 vášnivou výměnu názorů poté, co Meghan zmínila Katein „těhotenský mozek“ kvůli jejím hormonům.

Podívejte se, jak vypadá domov Harryho a Meghan: V luxusním giga sídle nechybí penzion pro hosty nebo obrovský bazén

Princ Harry a Meghan Markle pravděpodobně plánují opustit své kalifornské sídlo v hodnotě 11 milionů liber, protože s ním nejsou spokojeni, říkají zprávy. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se údajně po pouhých 2 letech chtějí přestěhovat ze svého domu s devíti ložnicemi v exkluzivní čtvrti Montecito, protože se jim nelíbí jeho poloha. Zasvěcení tvrdí, že pár nyní hledá jiná místa, kde by mohli vychovávat své děti Archieho (2) a Lilibet (6 měsíců).
svetzeny.cz

Kate Middleton poprvé na veřejnosti

Do smíchu jí evidentně není. Vynášení rodinných a soukromých informací ubližuje všem, ovšem Harry dál podporuje svoji knihu řadou rozhovorů a není žádný, kde by neřekl nějakou novou šokující informaci. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Meghan byla napomenuta

Kate, která porodila své třetí dítě, prince Louise, měsíc před svatbou vévody a vévodkyně ze Sussexu později toho roku, vedla rozhovor s Meghan a pokárala ji, že diskuse o těhotenských hormonech je příliš osobní. Vévoda ze Sussexu v knize tvrdí, že princ William ukázal prstem na Meghan s tím, že udělala „hrubý“ komentář. Meghan zase ublížilo napomenutí.

Harry v knize také promluvil o tom, jak se cítil, "jako by byl William pryč – navždy“ poté, co se oženil s Kate, a řekl, že svatba v roce 2011 byla jako „další rozloučení“. To první bylo s jeho zesnulou matkou princeznou Dianou. 

Zdroj článku