Přejít k hlavnímu obsahu

Neuvěřitelné tvrzení prince Harryho: William mě napadl, odhalil v nové knize, která vychází za pár dní

Po překvapivém dokumentu, kde Harry a Meghan odkryli své soukromí, přichází kniha, kterou napsal princ Harry, a která je snad ještě více šokující než zmíněný dokument. Ukázka, která unikla z knihy, jež vychází za necelý týden, nenechá rozhodně v klidu ani královskou rodinu.

Královská rodina se hroutí

Královská rodina mlčí a snaží se neupozorňovat na sebe žádnými reakcemi ani výroky. Jisté je, že se pod jejich image třese židle o sto šest. Nejen díky dokumentu, kde Harry ukázal ze svého pohledu, jaká je situace „za oponou“, ve své knize toho prozradil mnohem víc, a dokonce popsal to, jak ho princ William napadl.

Info ikona
princ Harry

William údajně napadl Harryho

Harry tvrdí, že v roce 2019, poté co William označil Meghan jako nevychovanou, ho William napadl. William měl Harryho chytit za límec a srazit ho na podlahu, při tom všem mu navíc přetrhl řetízek. V nové knize Harry popisuje nejen tento útok ze strany sourozence, ale popisuje i viditelná zranění, včetně škrábanců a modřin, které mu po incidentu zůstaly.

Ukázku z přísně střežené knihy vynesl deník Guardian, a je tedy záhadou, že se takto přísně střežená kniha nedokázala uhlídat. S otazníkem zůstává i fakt, proč unikla zrovna tato část knihy.

Eduard VIII. se kvůli své milence vzdal trůnu: Vrazila mu nůž do zad, když jej podváděla v době, kdy mu umíral bratr

V posledních letech plní přední stránky bulvárních deníků Megan Markle a princ Harry, kteří se rozhodli pro odchod z královské rodiny. To však není jediné drama, které se v britské královské rodině odehrálo, milostný příběh Eduarda VIII. a jeho lásky Wallis Simpson kdysi pořádně otřásl britskou společností.
svetzeny.cz

William se omluvil

Princ Harry v knize rovněž zmiňuje, že se po incidentu William přišel omluvil a žádal ho, aby to neříkal Meghan. Podle Harryho slov měl William říct: "Nemusíš o tom říkat Meg." "Myslíš to, jak si mě napadl?" zeptal se Harry. "Já jsem tě nenapadl, Harolde," odvětil William.

Půl miliardy jako výdělek z knihy

Napsat takto šokující knihu, která bude rovnou přeložena do 16 jazyků a očekává se tak enormní úspěch, bylo pro Harryho výhodné i z hlediska financí. Za knihu má údajně dostat 20 milionu dolarů, což je téměř půl miliardy českých korun.

Harry jako "náhradník"

Kniha popisuje život v královské rodině. Název knihy, Spare neboli Náhradník, vychází z toho, že v královských a aristokratických kruzích je první syn dědicem titulů, moci a bohatství, zatímco druhý je náhradník, kdyby se prvorozenému něco stalo.

Zdroj článku