Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina: Úchvatná Kate Middleton se poprvé objevila v královské roli s princeznou Anne

Info ikona
Kate Middleton

Od té doby , co Kate Middleton oficiálně vstoupila do královské rodiny v roce 2011, dokázala znovu a znovu ovládat majestátní stylovou estetiku britských elit – a její nejnovější outfit není výjimkou.

Ve středu byla vévodkyně z Cambridge spatřena na cestě na akci v Londýně v Anglii po boku princezny Anne. Výlet v polovině týdne znamenal vůbec první společné vystoupení dvojice a členové královské rodiny navštívili ústředí Královské akademie porodních asistentek a Královské akademie porodníků a gynekologů, aby strávili čas se zaměstnanci. 

Outfit, který ukazuje, že Kate má vkus

Kate si pro tuto příležitost oblékla hnědé sako s krajkovými detaily, ke kterému se přidala odpovídající sukně po lýtka, podpatky a psaníčko. Doplnila to jednoduchými perlovými šperky a hnědé vlasy si rozdělila uprostřed.

Princezna Anne se během návštěvy rozhodla pro monochromatický outfit, na sobě měla modrošedý plisovaný trenčkot, doplněný o výraznou šálu, černou kabelku a ploché boty. Královská návštěva posloužila jako příležitost pro Kate a Anne, aby upozornily na organizace, které se zasazují o zdravotní péči pro ženy.

Dámy projevily opravdový zájem

Obě princezny se během návštěvy zúčastnily diskuse s odborníky i čerstvými maminkami a Dr. Edward Morris řekl, že Kate a Anne jsou neuvěřitelně zainteresované. ‚‚Co mě zarazilo, byl způsob, jakým se jejich královské výsosti zajímaly o to, co děláme, a kladly velmi osobní otázky,’’ řekl Dr. Morris.

Zdroj: People, Instyle

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.