Přejít k hlavnímu obsahu

Selena Gomez ukázala svou tvář bez make-upu. Po šikaně ohledně své váhy to nenávistníkům znovu natřela

Info ikona
Selena Gomez

Selena Gomez se poslední roky stávala často obětí útoků na její vzhled, jelikož její váha prudce kolísala. Třicetiletá herečka si však ze škaredých poznámek na její váhu nic nedělá a naopak je velkou zastánkyní tělesné pozitivity a přirozené krásy. Její fotky bez make-upu vyvolaly mezi fanoušky rozruch, ale sklidily obrovský úspěch.

Paruku odhodila Bára Basiková v dál a převedla šik letní sestřih. V platinové blond a rošťáckém rozcuchu vypadá skvěle

svetzeny.cz

Hmotnost jí kolísá kvůli nemoci

Celým jménem Selena Marie Gomez se narodila 22. července roku 1992 v Texasu v USA. Tato americká zpěvačka, skladatelka, herečka a módní návrhářka se proslavila rolemi na stanici Disney Channel, kde hrála například v televizním pořadu Barney a přátelé nebo ve fantasy seriálu Kouzelníci z Waverly. Na titulky bulvárních magazínů se v jeden čas dostala i díky vztahu se zpěvákem Justinem Bieberem, se kterým se však později rozešla. Roku 2014 herečka oznámila, že již řadu let bojuje se závažným onemocněním, kterým je lupus. Kvůli tomu musela i omezit některé své pracovní aktivity. V důsledku nemoci také musela roku 2017 podstoupit transplantaci ledviny. Kromě toho byla herečce diagnostikována bipolární porucha. Léky, které herečka kvůli svým onemocněním užívá, způsobují kolísání hmotnosti. Také prý její tělo zadržuje hodně vody, což čas od času změní výrazně její vzhled.

Každý je krásný

Poté, co se stala terčem kritiky na její váhu, se stala zastánkyní tělesné pozitivity a často sdílí snímky či videa, na kterých je neupravená, bez filtrů nebo s kily navíc. Loni na jaře se rozpovídala o nemožných tělesných standardech, které ženy dodržují. Její váha ji už podle jejích slov nezajímá, protože lidé si prý o její váze povídají, ať už je nízká či vysoká. „Chtěla jsem jen říct a povzbudit každého, kdo se stydí za to, čím právě prochází, a nikdo nezná jeho skutečný příběh. Jen chci, aby lidé věděli, že jsi krásná a jsi úžasná,“ povzbudila své fanoušky ve videu na svém TikToku.

Hlasujte a vyberte nejkrásnější českou herečku: V anketě nechybí Veronika Arichteva nebo Jitka Čvančarová

svetzeny.cz

Krásná i bez tuny make-upu

Selena Gomez se postarala o pořádný rozruch, když na svém Instagramu sdílela snímky bez make-upu, na kterých vynikla její přirozeně krásná pleť.  Na fotkách se navíc tváří uvolněně, čímž se ještě více přiblížila svým 416 milionům sledujících. Fotky, kde vynikla její přirozená krása, si získaly nadšené recenze od fanoušků a za méně než půl dne získaly více než 13 milionů lajků. Není to však poprvé, co se herečka nebála ukázat světu svoji pravou tvář bez filtrů a make-upu. Nedávno například zveřejnila další velmi upřímný snímek, na kterém má nezamaskovaný pupínek nad horním rtem. „Já,“ napsala ke snímku prostě. Fanoušci se shodují, že herečka bez make-upu vypadá mnohem mladší a žádné filtry v jejím případě nejsou zapotřebí.

Zdroj článku