Přejít k hlavnímu obsahu

Osobnosti na sítích: Co vzkázala Lucie Bílá svému bratrovi a jak zhodnotila uplynulý rok Veronika Arichteva?

Info ikona
Veronika Arichteva

Konec roku prožili celebrity různě, jak ale vstoupily do prvního pracovního týdne roku 2021? Někteří zhodnotili svůj rok, jiní poděkovali, někteří se vrhli na klasickou lednovou dietu a jiní propagovali "selflove".

Anna Julie Slováčková promluvila o sebelásce 

Anička sdílela koláž černobílých fotek a rozpovídala se na svém účtu o sebelásce a novoročních předsevzetí. „Já a moje tělo spolu svádíme nekonečně dlouhé souboje. Od nenávisti k sobě samé, po první lekce zdravé sebelásky, kterou jsem si začala ordinovat ale až rok zpět. Je to běh na dlouhou trať, to vám povím..Ale když někdo odjakživa řeší to, kolik máte kilo, jak vypadáte, jak se oblékáte...asi prakticky není možnost, aby to v člověku po dobu dospívání a i zbytku života nerezonovalo.“ My jí držíme palce a dodáváme, že sebeláska je něco, co se člověk musí naučit. Je to těžké, ale každá víme, že to stojí za to!

 

Patricie Pagáčová se blýskla s domácími mazlíčky 

Oblíbená herečka Patricie Pagáčová sdílela fotku se svými dvěma pejsky a vtipně ji okomentovala slovy: „Když manžel vaří a my čekáme, co upadne." 

 

Barbora Mottlová oslnila sexy fotkou a motivací 

„Je tu začátek pracovního týdne, úplně první v tomhle roce..přelom roku mě vždy neskutečně nabije❣️ Je to nový start, nový začátek..všechno je čerstvé, pole nezorané.. Předsevzetí mám na tenhle rok hodně? Jak jsem si KONEČNĚ uvědomila, v mojí cestě životem..často jsem si říkala, že mě něco omezuje, brzdí..ale ve skutečnosti jsem to já sama, poněvač to já sama jsem se nechala něčím omezovat..s tím končím. Jdu si za svým a hledám cesty, jak toho dosáhnou..ne důvody, proč to nejde.?" 

 

Veronika Arichteva prožila zlomový rok

„Pro mě byl rok 2020 ten nejšťastnější v životě. Tak vám přeju, aby takový byl pro vás ten rok nadcházející. Ať jsme všichni co nejvíc zdraví, ohleduplní, tolerantní k chybám ostatních, máme pořád chuť pomáhat druhým a chuť se smát, ať nic nevzdáváme jen tak a taky ať se prostě máme!" Veroniko, všechno nejkrásnější do nového roku! 

 

Dva fešáci na jednom selfie

Lukáš Langmajer sdílel selfie se svým hereckým kolegou Vladimírem Polívkou a chválou nešetřil! „Rovnou celý den, na jeden nádech s tak slavným jedincem."

 

 

Nikol Švantnerová zase na cestách

Že modelka Nikol Švantnerová miluje cestování a výlety ví snad každý. Tentokrát se vydala za sněhem na Slovensko a musíme uznat, že jí to pořád neuvěřitelně sluší!

 

Dagmar Havlová dobývá sociální sítě

Fotky z aktuálních projektů Dagmar Havlové, ale i její vzpomínky na manžela, si fanoušci zamilovali. Její profil čítá přes 60 tisíc fanoušků! Svoji poslední fotku okomentovala jednoduše slovy: „?24let".

 

Lucie Bílá se rozněžnila u fotky se svým bratrem

Bratr Lucie Bílé slavil narozeniny a česká diva mu nezapomněla popřát i prostřednictvím svého profilu. „Můj milovaný bráško...jsem tak ráda, že tě mám...jsi můj maják v moři ...všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám ...mám tě ráda❤️❤️❤️"

 

 

Agáta začíná nový rok s výzvou

Agáta Hanychová se rozhodla namotivovat sebe, ale i svje sledující a vyhlásila 30 denní hubnoucí výzvu. Přidáte se? 

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

svetzeny.cz

Každá kalorie se počítá: Fitness trenér vám poradí, jak zhubnout snadno a bez striktního omezování

svetzeny.cz