Přejít k hlavnímu obsahu

Osobnosti na sítích: Co vzkázala Lucie Bílá svému bratrovi a jak zhodnotila uplynulý rok Veronika Arichteva?

Info ikona
Veronika Arichteva

Konec roku prožili celebrity různě, jak ale vstoupily do prvního pracovního týdne roku 2021? Někteří zhodnotili svůj rok, jiní poděkovali, někteří se vrhli na klasickou lednovou dietu a jiní propagovali "selflove".

Anna Julie Slováčková promluvila o sebelásce 

Anička sdílela koláž černobílých fotek a rozpovídala se na svém účtu o sebelásce a novoročních předsevzetí. „Já a moje tělo spolu svádíme nekonečně dlouhé souboje. Od nenávisti k sobě samé, po první lekce zdravé sebelásky, kterou jsem si začala ordinovat ale až rok zpět. Je to běh na dlouhou trať, to vám povím..Ale když někdo odjakživa řeší to, kolik máte kilo, jak vypadáte, jak se oblékáte...asi prakticky není možnost, aby to v člověku po dobu dospívání a i zbytku života nerezonovalo.“ My jí držíme palce a dodáváme, že sebeláska je něco, co se člověk musí naučit. Je to těžké, ale každá víme, že to stojí za to!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Patricie Pagáčová se blýskla s domácími mazlíčky 

Oblíbená herečka Patricie Pagáčová sdílela fotku se svými dvěma pejsky a vtipně ji okomentovala slovy: „Když manžel vaří a my čekáme, co upadne." 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Barbora Mottlová oslnila sexy fotkou a motivací 

„Je tu začátek pracovního týdne, úplně první v tomhle roce..přelom roku mě vždy neskutečně nabije❣️ Je to nový start, nový začátek..všechno je čerstvé, pole nezorané.. Předsevzetí mám na tenhle rok hodně? Jak jsem si KONEČNĚ uvědomila, v mojí cestě životem..často jsem si říkala, že mě něco omezuje, brzdí..ale ve skutečnosti jsem to já sama, poněvač to já sama jsem se nechala něčím omezovat..s tím končím. Jdu si za svým a hledám cesty, jak toho dosáhnou..ne důvody, proč to nejde.?" 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Veronika Arichteva prožila zlomový rok

„Pro mě byl rok 2020 ten nejšťastnější v životě. Tak vám přeju, aby takový byl pro vás ten rok nadcházející. Ať jsme všichni co nejvíc zdraví, ohleduplní, tolerantní k chybám ostatních, máme pořád chuť pomáhat druhým a chuť se smát, ať nic nevzdáváme jen tak a taky ať se prostě máme!" Veroniko, všechno nejkrásnější do nového roku! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Dva fešáci na jednom selfie

Lukáš Langmajer sdílel selfie se svým hereckým kolegou Vladimírem Polívkou a chválou nešetřil! „Rovnou celý den, na jeden nádech s tak slavným jedincem."

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Nikol Švantnerová zase na cestách

Že modelka Nikol Švantnerová miluje cestování a výlety ví snad každý. Tentokrát se vydala za sněhem na Slovensko a musíme uznat, že jí to pořád neuvěřitelně sluší!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Dagmar Havlová dobývá sociální sítě

Fotky z aktuálních projektů Dagmar Havlové, ale i její vzpomínky na manžela, si fanoušci zamilovali. Její profil čítá přes 60 tisíc fanoušků! Svoji poslední fotku okomentovala jednoduše slovy: „?24let".

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Lucie Bílá se rozněžnila u fotky se svým bratrem

Bratr Lucie Bílé slavil narozeniny a česká diva mu nezapomněla popřát i prostřednictvím svého profilu. „Můj milovaný bráško...jsem tak ráda, že tě mám...jsi můj maják v moři ...všechno nejlepší k tvým dnešním narozeninám ...mám tě ráda❤️❤️❤️"

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Agáta začíná nový rok s výzvou

Agáta Hanychová se rozhodla namotivovat sebe, ale i svje sledující a vyhlásila 30 denní hubnoucí výzvu. Přidáte se? 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jennifer Aniston: Přerušovaný půst je její rada na dokonalou postavu

Herečka Jennifer Aniston spoléhá na velmi specifický typ půstu. Nejen, že má díky němu dokonalou postavu, ale i dobrý pocit. Vyzkoušíte ho také?
svetzeny.cz

Každá kalorie se počítá: Fitness trenér vám poradí, jak zhubnout snadno a bez striktního omezování

Nový rok, nový začátek. Každý z nás si v hlavě alespoň představí, čeho by chtěl dosáhnout nebo co je jeho cílem. Klasicky se od Nového roku začíná s dietou. My vám poradíme, jak začít hubnout, zásadně se neomezovat a výsledky pocítíte velmi rychle. Poradí vám fitness trenér Michal Šetina.
svetzeny.cz