Přejít k hlavnímu obsahu

Paruku odhodila Bára Basiková v dál a převedla šik letní sestřih. V platinové blond a rošťáckém rozcuchu vypadá skvěle

Info ikona
Bára Basiková

Když se Bára Basiková (60) v poslední době objevila na veřejnosti, málokomu uniklo, že nosí paruku. Možná to bylo kvůli nemoci, se kterou zpěvačka bojovala od minulého léta, ale souvislost s polodlouhou parukou nikdy nepotvrdila. Nyní je ale konečně Bára zpět tak, jak ji známe. Jako usměvavou blondýnu se zlatem v hrdle.

Zdá se, že se začalo blýskat na lepší časy a všechny trable má snad už zpěvačka za sebou. Loňský rok pro ni totiž nebyl úplně šťastným. ‚‚O prázdninách mě zastihly velké zdravotní problémy, tak jsem musela z muzikálu Okno mé lásky po vzájemné dohodě vystoupit a byla jsem prostě marod,” prozradila Basiková webu Super.cz. v prosinci. „Definitivně za mnou to není, ale je to v procesu léčby. Věřím, že na dobré cestě," přiznala Bára zdravotní problémy, ale dále se nechtěla vyjadřovat. Začala se pouze objevovat v paruce a její nynější odhození tak může znamenat definitivní konec nemoci a návrat v plné síle. 

Hlasujte a vyberte nejkrásnější českou herečku: V anketě nechybí Veronika Arichteva nebo Jitka Čvančarová

svetzeny.cz

Jako holčička  

Novým účesem se zpěvačka pochlubila na sociálních sítích a strhla se lavina pozitivních ohlasů. Aby také ne! Báře to v krátkých vlasech sekne a platinová blond ji dělá mladší, ač v únoru oslavila neuvěřitelné kulatiny. ‚‚Wow, pecka,” komentovala herečka Adéla Gondíková (49). ‚‚Báro, jsi jako holčička,” připojila se bývalá první dáma Dagmar Havlová (70). Léto a koncertování pod širým nebem si tak Basiková může zase pořádně vychutnat.

Zdroj článku