Přejít k hlavnímu obsahu

Razantní vlasová proměna Terezy Brodské. Nová barva, šmrncovní sestřih a herečka omládla o několik let

Celý život byla Tereza Brodská (55) brunetkou až černovláskou a když už chtěla na sobě něco změnit, vlasy zkrátila nebo si přistřihla ofinu. Všechny tak nyní herečka velmi překvapila blond přelivem, který jí neskutečně sekne a navíc ubírá i léta. Může za to nová role nebo už byl čas na radikální proměnu?

Mohlo by se vám líbit

Falešné lesbické duo t.A.T.u. po letech: Jak dnes vypadají slavné krásky?

Ruská dvojice t.A.T.u. byla hudební skupina, která vznikla v roce 1999. Tvořilo ji duo tvořené zpěvačkami Julijí Volkovou a Lenou Katina. Skupina se stala známou díky svému kontroverznímu obrazu a textům písní, které často odkazovaly na sexuální témata a provokativní image. Jak vypadají slavné rebelky dnes?
svetzeny.cz

Říká se, že když žena změní účes, stojí za tím nový chlap. To ale u Terezy rozhodně nehrozí. Už skoro třicet let žije v harmonickém vztahu s manželem, známým fotografem Herbertem Slavíkem (60) s nímž má syna Samuela (27). 

Kolegyně pějí chválu 

Blondýnkou se tak Tereza stala kvůli nové roli, jak sama naznačila. ‚‚Zvykej si, ale je to jen na chvíli,” reagovala herečka na slova údivu kolegy Petra Vacka (58) pod snímkem s novým hárem, kde se to pozitivními reakcemi jen hemží. ‚‚Mne to baví. Tobě to sluší. Tak za mne ano,” komentovala například Eva Holubová (64) a přidávaly se i další herecké kolegyně. ‚‚Nikdy bych neřekla, že ti ta světlá může takhle slušet,” nešetřila například Nela Boudová (55) chválou. 

Mohlo by se vám líbit

Pořádná podpásovka pro Bagárovou od Muradova. Nové partnerce dopřává vše, co zpěvačce nedokázal dát

Přesto, že spolu už více než rok netvoří pár, musí být pro Moniku Bagárovou (28) těžké sledovat, jak její expartner Makhmud Muradov (33) plní své nové lásce každé přání a především s ní tráví skoro veškerý svůj čas. Právě společné chvíle krásná zpěvačka ve vztahu s uzbecký bojovníkem MMA postrádala a byla neustále sama. Muradov tak musí být zamilovaný až po uši a snaží se ze všech sil, aby partnerka nestrádala jeho nepřítomností, jako to bylo v Moničině případě.
svetzeny.cz

Maminku nezapře

Ozývají se také hlasy, že se díky změně ještě více podobá slavné mamince, herečce Janě Brejchové (83), které svého času leželi u nohou muži všech věkových kategorií. V nové barvě Tereze také ještě více vyniknou hnědé oči, které pro změnu zdědila po tatínkovi, jímž byl legendární herec Vlastimil Brodský (†81). Možná by se tak seriálová Bára Jordánová z nekonečné Ulice mohla rozmyslet a více, než jen na chvíli se stát blond.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Celá Alenka z ANO

Objevil se i jeden vtipný komentář, o který se Brodská se všemi podělila. ‚‚Teď mi jedna paní napsala: Vy jste celá Alenka Schillerová z ANO! Tak to milá paní nebyl úplně můj záměr!” nenechala se oblíbená herečka vyvést z míry porovnáním s političkou. 

Tereza Brodská během let
Zdroj článku