Přejít k hlavnímu obsahu

Pořádná podpásovka pro Bagárovou od Muradova. Nové partnerce dopřává vše, co zpěvačce nedokázal dát

Přesto, že spolu už více než rok netvoří pár, musí být pro Moniku Bagárovou (28) těžké sledovat, jak její expartner Makhmud Muradov (33) plní své nové lásce každé přání a především s ní tráví skoro veškerý svůj čas. Právě společné chvíle krásná zpěvačka ve vztahu s uzbecký bojovníkem MMA postrádala a byla neustále sama. Muradov tak musí být zamilovaný až po uši a snaží se ze všech sil, aby partnerka nestrádala jeho nepřítomností, jako to bylo v Moničině případě.

Bagárové vadilo, že Muradov tráví skoro veškerý čas na trénincích v rodném Uzbekistánu či létá po soustředěních. A nebylo se čemu divit. Bývalí partneři spolu mají dceru Rumiu (2) a logicky tak Monika chtěla, aby se Mach na výchově podílel a ne si jen jednou za čas holčičku pochoval a zase zabalil kufry. Jak to vypadá, bojovník se ze svých chyb poučil a partnerku Sabinu Karáskovou (23), jenž je části populace známá z reality show Love Island vozí s sebou po světě. 

Falešné lesbické duo t.A.T.u. po letech: Jak dnes vypadají slavné krásky?

Ruská dvojice t.A.T.u. byla hudební skupina, která vznikla v roce 1999. Tvořilo ji duo tvořené zpěvačkami Julijí Volkovou a Lenou Katina. Skupina se stala známou díky svému kontroverznímu obrazu a textům písní, které často odkazovaly na sexuální témata a provokativní image. Jak vypadají slavné rebelky dnes?
svetzeny.cz

Přes den trénink, večer relax

Brunetka toužící po zviditelnění si tak vychutnávala parádní dovolenou s Muradovem v Thajsku. Úspěšný bijec měl přes den náročné tréninky a večer si dopřával zasloužený relax po boku Sabiny. V nabitém programu si našel chvíli i na společné šnorchlování nebo na procházku městem. ‚‚Moje dvě opičky,” napsala Karásková ke snímku, kde jsou v obležení roztomilých primátů. ‚‚Podoba tam je, vezmeme jednu domů?” reagoval Mach a je vidět, že mu to s novou láskou klape.

Info ikona
Muradov a nová partnerka

Fešácký podnikatel

Ani Monika ale nezůstala po bolestném rozchodu sama a jen září po boku karlovarského podnikatele Leonard Lekaje (32). Dočkala se i péče, kterou u Muradova tolik postrádala. Pohledný sympaťák své milé dopřává luxusní dovolené, hýčká si jí a nemá problém zpěvačku doprovázet i na společenské akce.

Zdroj článku