Přejít k hlavnímu obsahu

Eva Holubová se ohradila proti údajné manželské krizi. Svému muži vyznala lásku a sdílela dojemné fotografie

Info ikona
Eva Holubová

Oblíbená herečka Eva Holubová (62) potěšila své fanoušky, když na svém profilu sdílela vyjádření k údajné krizi, kterou by mělo provázet její manželství. Nejen, že manželovi vyznala lásku, ale sdílela i společné fotky, což nebývá jejím zvykem. Podívejte se sami.

Českými médii proběhla zpráva, že herečka Eva Holubová prožívá manželskou krizi a chtěla by opustit manžela. To si ovšem oblíbená tvář nenechala líbit a rozhodla se vydat veřejné prohlášení na svém Instagramu. Nejen, že krizi odmítla, ale naopak vyznala lásku svému muži a potěšila fanoušky, kterým ukázala společné fotografie. 

"Opouští svého manžela?"

"Neopoustiiii!!?A nikdy opustit nechtěla, naopak, od příštího roku udělá všechno, aby spolu byli co nejčastěji!!!❤️❤️," uvedla na svém Instagramu hned na začátku.

"Teď to fakt moc nešlo, natáčení střídá natáčení, ve Studio Dva hrajeme s Bobíkem Kleplíkem jako o život představení, která se neuskutečnila kvůli kovidu. Děkujeme, že jste si počkali, milí diváci, a z valné většiny nepožadovali vrátit vstupný. Divadlu to moc pomohlo. Ale pravda, doma se jenom mihnu. Tedy byli jsme spolu jednou na houbách a jednou se šli vykoupat na Hostivařskou přehradu, ale ta se taky “opravuje”, tak je zavřená.? V nejbližší době jdeme spolu k Volbám, chodíme vždycky spolu☺️.," upozornila herečka v popisku i na nadcházející volby.

Fanoušci si tak mohli oddechnout a nešetřili krásnými komentáři, ve kterých se mimo jiné ozvala i Dagmar Havlová: "Ach jo. Popularita je někdy břemenem❤️❤️," napsala. 

Eva Holubová se pochlubila společnými fotografiemi