Přejít k hlavnímu obsahu

Razantní proměna herečky Jany Bernáškové. Líbí se vám? Z brunetky je platinová blondýna

Známe ji jako přírodní brunetku, nyní ale Jana Bernášková (42) všechny šokovala záplavou blonďatých vlasů. Herečka představila světu také svého nového ‚‚Kolouška” a prozradila, co stojí za výraznou proměnou.

Říká se, že když žena změní barvu či délku vlasů, vždy je za tím muž. U oblíbené herečky to platí tak na půl. Platinovou blondýnou se stala kvůli nové roli ve filmu, jenž vzniká podle její úspěšné knihy Jak přežít svého muže. 


 

Krušné chvíle Brzobohatého: Fanoušci poukazují na první manželství, které zničila údajná nevěra. Johana našla štěstí u ženy

Ač se mohlo zdát, že Ondřej Gregor Brzobohatý (40) je obětí drsného útoku své ex manželky Taťány Kuchařové (35), modelka vydala prohlášení, ve kterém vše razantně popřela. Páru Brzobohatý Písařovicová se rozvázal jazyk a začali komunikovat s bulvárem, což bylo dosud tabu, Táňa se naopak uzavřela. Fanoušci ale poukazují na jinou skutečnost!
svetzeny.cz

Zářivá blondýna

Režie se ujal Jany manžel Rudolf Merkner (51) a vzhledem k tomu, že svou ženu obsadil do hlavní role hrdinky Lucie, požadoval po ní i drastickou změnu barvy. „Odbarvovali jsme to třikrát, nedařilo se to, ty vlasy vypadaly krásně, ale pod světlem na kameře byly stále tmavé a tvůrci chtěli, aby ta Lucie byla na kameře zářivá blondýna,“ prozradila herečka webu Super.cz.


 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jste nádherná

Výraznou proměnu fanoušci kvitují. Jana ve světlé barvě vypadá jako holčička a těžko uvěřit, že má doma už šestnáctiletou dceru Justýnu. ‚‚Nádhera, moc vám to sluší. Vy jste nádherná,” ozývá se v komentářích. A nezbývá než souhlasit. Blond dodala Bernáškové ten správný šmrnc a rázem je z ní osudová žena, které muži padají k nohám. 


 

Dcery slavných Češek vás ohromí svou krásou: Dcera Jany Bernáškové se narodila pro modeling, Nela Brousková je kopií své maminky

Některé dcery slavných českých hereček a zpěvaček se na veřejnosti se svými rodiči objevovaly již od útlého věku. Ještě nedávno to byly malé holčičky s roztomilými culíčky, které se andělsky usmívaly do objektivů kamer a fotoaparátů. Dnes jsou z těchto rozkošných děvčátek téměř dospělé ženy, které vyrostly do krásy.
svetzeny.cz

Propadla ‚‚Kolouškovi”

A to není vše, co se v poslední době v životě usměvavé umělkyně odehrálo. Jana vyvedla do společnosti svého ‚‚Kolouška”. Kdo by ale čekal, že žije v polyamorii, tak se mýlí. Herečka je totiž i úspěšnou spisovatelkou a Koloušek je název její nové knihy. ‚‚Můj třetí román, který vznikal asi rok. Různě jsem ho odkládala a vracela se k němu a pak mu nakonec propadla,” svěřila se Bernášková na sociálních sítích. Můžeme se tak těšit na další peprné dílo, u kterého se nejedna ze čtenářek začervená.


 

Zdroj článku