Přejít k hlavnímu obsahu

Obří prsa a zadek jsou první, čeho si na této Angličance všimnete. Kdysi hezká žena se změnila díky plastikám k nepoznání

Georgina Epitropou utratila v přepočtu necelých 1,3 milionů korun za plastické operace svého těla, aby prý nesplynula s davem. To se jí nyní díky enormně velkému poprsí a pozadí doopravdy nepodaří tak snadno. Jejím idolem je prý Pamela Anderson. Posuďte sami, zda se jí její vzor podařilo zdařile okopírovat.

Hvězdná herečka Maisie Williams, kterou znáte ze seriálu Hry o trůny, se toho nebojí. Následuje módní trendy a šla úplně dohola

Herečka z "Game of Thrones" Maisie Williams od konce série radikálně změnila svůj vzhled. Se svým překvapivým střihem nyní pokračuje v módním trendu, který vídáme nejen v nejsledovanějších seriálech, ale také na přehlídkových molech. Netroufne si na něj ale téměř nikdo. Kromě této herečky...
svetzeny.cz

Stala se posedlou plastikami

Devětatřicetiletá Georgina Epitropou z Crawley v západním Sussexu měla jedno přání - nesplynout s davem. Za tím účelem kdysi pohledná dívka podstoupila řadu plastických operací, které ji stáli v přepočtu necelých 1,3 milionů korun. Jen za svá prsa od roku 2015 utratila v přepočtu přes 600 tisíc korun! Nyní se pyšní velikostí podprsenky 34KK, což činí její poprsí skutečně nepřehlédnutelným. Její vize byla vypadat jako lidská panenka, podstoupila proto i liposukci, brazilský lifting pozadí, botox a další výplně, aby se prý po čtyřicítce mohla stále cítit velmi sebevědomě.

Hit v boji proti dvojité bradě i vráskám: Aniston a další celebrity cvičí obličejovou jógu

Nový hit mezi cvičeními už je tu nějakou dobu. Řeč je o obličejové józe, která se mezi ženami z celého světa těší čím dál větší oblibě. A to dokonce i mezi těmi slavnými. Proč si ji oblíbily i celebrity a které slavné ženy cvičí svůj obličej pravidelně? Nechte se inspirovat a také začněte s tímto oblíbeným cvičením, které zapojuje téměř všechny svaly na obličeji.
svetzeny.cz
Info ikona
Georgina Epitropou

Její vzor byla vždy Pamela z Pobřežní hlídky

„Můj idol je Pam Anderson,“ řekla Georgina. „Byla jsem posedlá jejím vzhledem od chvíle, kdy jsem poprvé sledovala Pobřežní hlídku. A vždy jsem věděla, že existuje specifický vzhled, kterého jsem chtěla dosáhnout, když jsem v roce 2015 začala se svou proměnou,“ pokračovala. „Líbily se mi blond vlasy, velká prsa, úzký pas a velký zadek. Chtěla jsem vypadat co nejlépe, když jsem překročila třicítku. Nechtěla jsem vypadat stejně jako všichni ostatní, chtěla jsem vyniknout,“ prohlásila Georgina a nutno dodat, že se jí její přání skutečně vyplnilo. První plastickou operaci prsou podstoupila v roce 2017 ve Velké Británii, ale už tehdy věděla, že chce mít prsa ještě větší. Vzhledem k tomu, že ve Velké Británii lze podstoupit zvětšení prsou pouze do určité velikosti, musela se za větším poprsím vydat do zahraničí.

Osvěžující proměna a velký návrat Cameron Diaz: V necelých padesáti je znovu filmovou ikonou

Cameron Diaz je jako chameleon. Na premiérách a společenských akcích platí za krásku, v osobním životě se nejlépe cítila nenalíčená a v teplácích. Když opustila svět filmu, přestala přirozeně tolik řešit, jak vypadá. Nyní je ale hvězda zpátky a její proměna je okouzlující!
svetzeny.cz

Sebevědomí jí prý nikdy nechybělo

Georgina tvrdí, že byla vždy extrovert a už od šesti let experimentovala s make-upem své matky. „I když jsem byla vždy sebevědomá, byla jsem jen obyčejná holka a nikdo se na mě nedíval. Prostě jsem splynula s davem a nechtěla jsem, aby můj život byl takový. Zafixovala jsem si touhu změnit svůj vzhled a dosáhnout svého vysněného těla,“ řekla Georgina. „Cítím se opravdu spokojená s tím, jak teď vypadám, a nikdy jsem nelitovala ničeho, co jsem udělala,“ pokračovala a dodala: „Pokud se v něčem cítíte nejistě a operace to může vyřešit, zajistí vám lepší kvalitu života,“. Kromě plastických operací dbá také pečlivě na kosmetické procedury, kdy údajně utratí v přepočtu přes 2 tisíce korun měsíčně za nehty, necelých 9 tisíc korun měsíčně za make-up a necelých 12 tisíc korun každé čtyři měsíce za prodlužování vlasů. Kromě toho také chodí každé tři měsíce na botox obličeje a výplň rtů a tváří. „Když jsem venku, dostává se mi hodně pozornosti. Je to někdy směsice komentářů, ale každý má právo na svůj názor, takže mě to vůbec netrápí. Muži obvykle milují můj vzhled a ženy to nenávidí. Cítím se úžasně z toho, že mi bude brzy 40 a já vypadám skvěle a cítím se sebevědoměji víc než kdy předtím!“ řekla Georgina.