Přejít k hlavnímu obsahu

Hit v boji proti dvojité bradě i vráskám: Aniston a další celebrity cvičí obličejovou jógu

Info ikona
Madonna

Nový hit mezi cvičeními už je tu nějakou dobu. Řeč je o obličejové józe, která se mezi ženami z celého světa těší čím dál větší oblibě. A to dokonce i mezi těmi slavnými. Proč si ji oblíbily i celebrity a které slavné ženy cvičí svůj obličej pravidelně? Nechte se inspirovat a také začněte s tímto oblíbeným cvičením, které zapojuje téměř všechny svaly na obličeji.

Obličejová jóga dokáže doslova zázraky. Vyhlazuje nežádoucí vrásky, zabraňuje tvoření nových a vypíná pleť. Jedná se o cvičení, kterým správně protrénujete většinu svalů v obličeji, čímž svou pokožku přimějete k větší pružnosti a pevnosti. Své o tom ví také české a zahraniční celebrity, které podlehly jejímu kouzlu. Je pro ně totiž zároveň způsobem, jak se s přibývajícím věkem vyhnout botoxu a dalším potřebným zkrášlujícím kosmetickým zákrokům. Navíc dokazují, že nikdy není pozdě s tímto cvičením začít. A jeho blahodárné účinky potvrzuje valná většina ze slavných dam už pouhým pohledem na jejich tvář. Které slavné dámy na obličejovou jógu nedají dopustit?

Na další slavné dámy, které díky obličejové józe přirozeně vzdorují stárnutí, se podívejte do galerie.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston byste její věk určitě nehádala. Vypadá, jako když nestárne. Proto vás asi nepřekvapí, že i tato přirozeně šarmantní a charismatická herečka, plastikám příliš neholduje. Jedním ze způsobů, jak se udržuje ve formě je proto pravidelné cvičení a posilování. A to nejen celého těla, ale také obličeje. Herečka ale obličejovou jógu, během které zapojuje všechny svaly své tváře, nejen sama praktikuje, ale také propaguje.

Marta Dřímal Ondráčková

Marta Dřímal Ondráčková je jednou z nejznámějších českých propagátorek obličejové jógy. Známá česká moderátorka a nyní také influencerka přidává videa s instrukcemi, jak správně s tváří cvičit, na YouTube i na svém Instagramu. Trefně je přitom všechny označuje vtipným a výstižným hashtagem Udrž ksicht. Efekty obličejového cvičení jsou na přirozeně vypadající Martě skutečně znát. Výhodou je, že se o své triky a tipy neváhá podělit s fanoušky, takže stejně dobře můžete díky cvičení podle jejích rad vypadat také.

Veronika Žilková

Známá česká herečka, Veronika Žilková, se netají tím, že se snaží vyhýbat plastikám a přehnaným kosmetickým zásahům. Její skutečný věk byste ale asi tipovali jen stěží. Zralá dáma je totiž přesvědčená, že namísto plastických operací, pomůže pravidelné cvičení a přirozená péče. Jedině tak je možné podle jejích slov stárnout s grácií. Českým médiím se před nedávnem svěřila, že kosmetické zásahy a plastiky jsou podle ní nepřirozené, navíc ještě více nepřirozeně podle ní vypadá takový zákrok na zralejší ženě.

Gwyneth Paltrow

O oblíbené herečce Gwyneth Paltrow se ví, že je posedlá zdravým životním stylem a to ve všech ohledech. Uznává nejen cvičení, ale také zdravější stravování a v neposlední řadě přirozenost každým coulem. Právě proto se i ona rozhodla stát propagátorkou obličejové jógy, na kterou nedá dopustit. Při pohledu na tuto charismatickou blondýnku asi nepotřebujete více důkazů o tom, že obličejová jóga skutečně funguje.

Madonna

Madonna je vzorem pro tisíce zralých žen po celém světě, a to téměř v každém ohledu. Její chování i vzhled totiž dokazují, že věk je skutečně jen číslo. Díky vhodné stravě a cvičení vám tedy skutečně může být tolik, na kolik se zrovna cítíte. Nestárnoucí popová star má hned několik metod, jak se udržuje ve formě. Účinky obličejové jógy jsou v jejím případě a dokonalé tváři bez četných hlubokých vrásek opravdu znát. Nejen Jennifer Aniston, ale také Madonna je důkazem toho, že cvičení tváře skutečně funguje.

Zdroje: cheatsheet.com, trends.crast.net, YouTube.com