Přejít k hlavnímu obsahu

Vlasový trend: Po zbytek léta bude nejvíc trendy máslová blond, která sluší ženám v každém věku

Hvězdy nás vždy inspirují, pokud jde o outfity, make-up a účesy. Náš letní favorit je nyní hebká máslová blond, kterou prezentuje herečka Lily James. Hodí se k ženám v každém věku a působí neuvěřitelně romanticky.

Slunce způsobuje, že vlasy mnoha žen jsou v létě světlejší. To je jeden z důvodů, proč jsou různé odstíny blond tak oblíbené během teplého období. Ale s velkým výběrem nuancí je často obtížné se rozhodnout. A to už nemusíte! Obvykle stačí pohled do Hollywoodu. Za zavádění nových trendů v barvě vlasů jsou většinou zodpovědné herečky, modelky a spol. Kate Moss letos nastolila trend extra světlé blond. Nyní se brunetka a herečka Lily James ukazuje s "máslovou" blond hřívou a zdá se, že udává nejnovější trend právě ona a její barva vlasů.

Lily James nosí nejvíc trendy barvu tohoto léta

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Možná je to její novou rolí Pamely Anderson ve filmu Pam & Tommy, ale jinak brunetka Lily James se bez okolků rozhodla jít do "máslové blond". Za důmyslnou barevnou proměnu je mimochodem zodpovědný kadeřník John MacPherson. Vytvořil přirozený vzhled s různými blond tóny a melíry.

Vlasový trend: Téměř všechny ženy nad 40 dělají tuto chybu

Správný účes nás může udělat o deset let mladší. Existuje však hrubá "účesová" chyba, která dělá pravý opak, říká vlasová expertka!
svetzeny.cz

Máslová blond jako hit léta

Tato světlá a krémová barva je vhodná zejména pro blondýnky v létě. Brunetky mohou kvůli velké změně očekávat několik sezení u kadeřníka, ale jak dokazuje Lily James, konečný výsledek je rozhodně přesvědčivý. Díky různým světlým nuancím vypadají vlasy živě a objemně. K máslovému blond looku se hodí především mírné vrstvy nebo hustá ofina. Když v teplých dnech na vlasy dopadne slunce, můžete očekávat úchvatný lesk a krásnou hru světla.

 

Inspirujte se

Zdroj: Freundin