Přejít k hlavnímu obsahu

Seriál Přátelé: Grafik ukázal, jak by vypadalo dítě Rachel a Joeyho či Rosse a Janice

Seriál Přátelé se už dlouhé roky těší velké oblibě diváků. Grafik ukázal, jak by vypadaly děti postav z tohoto kultovního seriálu. Monica a Chandler by měli krásnou dceru, syn Rachel a Joeyho by byl fešák. Jak by vypadali další potomci seriálových postav?

Grafik ukázal, jak by vypadaly děti postav ze seriálu Přátelé

Talentovaný grafik známý jako Hidreley si rád hraje s portréty celebrit, filmových a pohádkových postav. Tentokrát si položil otázku, jak by asi vypadaly děti párů ze seriálu Přátelé, kdyby skutečně existovaly a byly podobné na své seriálové rodiče. Podívejte se na překrásnou dceru Moniky a Chandlera, syna Joyeho a Rachel a další potomky seriálových postav.


 

Mohlo by se vám líbit

Hvězda seriálu Stranger Things, David Harbour, zhubl 34 kilo. Jeho tělo zažívá pořádné šoky díky váhovým výkyvům

Hvězda Stranger Things David Harbour odhaluje pravdu o úbytku 34 kilogramů tělesné váhy. Herec mezi sezónami výrazně zhubl – ale přiznává, že jeho tělo má problémy. Jaké? To se dozvíte v našem článku.
svetzeny.cz

Monica a Chandler by měli krásnou dceru

V seriálu Přátelé ztvárnila roli Moniky herečka Courteney Cox. Ta v seriálu tvoří pár s Chandlerem Bingem, jejím manželem. Monica je vyhlášená kuchařka, která si zakládá na pořádku. Chandler je zase pověstný svým humorem a vtípky. Pár ovšem netvoří od samého počátku seriálu. Monica před Chandlerem chodila například s oftalmologem Dr. Richardem Burkem či s milionářem Petem Beckerem. Chandlerovou láskou byla v minulosti Janice, kterou zbytek party z duše nesnáší. Nakonec to ale Monice a Chandlerovi přece jen v seriálu vyšlo, vzali se, a náhradní matka jim posléze porodila krásná dvojčata.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Syn Rachel a Joeyho by byl fešák

Na druhém snímku je k vidění syn Rachel a Joyeho, byl by to tmavovlasý fešák. Roli Rachel Green ztvárnila v seriálu herečka Jennifer Aniston. Rachel je v seriálu vykreslena jako bláznivá servírka, která má problémy se samostatností. V seriálu se řeší hlavně její vztah s Rossem, bratrem Moniky. V průběhu seriálu se scházejí a rozcházejí. Nakonec si k sobě však cestu najdou. Ovšem jedna dějová linka patří i vztahu Joeyho a Rachel. V osmé sérii se do ní totiž Joey do Rachel zamiluje. Ta dá ale nakonec v deváté sérii přednost Rossovi.

Mohlo by se vám líbit

Bývala Ken, nyní je z ní po více než 90 operacích Barbie. Jessica Alves si nechala udělat oči jako Bella Hadid

Mediální osobnost Jessica Alves se narodila jako Rodrigo Alves. Díky desítkám plastických operací se stal z obyčejného muže živoucí Ken, to však nestačilo. Rodrigo se totiž necítil jako Ken, ale jako Barbie. Proto následovaly operace, díky kterým se proměnil v ženu Jessicu. Ta se nyní rozhodla, že chce mít oči jako modelka Bella Hadid. Na výsledek operace se můžete podívat níže.
svetzeny.cz

Dcera Rosse a Janice by byla moc roztomilá

Na dalším snímku můžete vidět roztomilou dcerku Rosse a Janice. Ross Geller patří mezi ústřední postavy seriálu, ztvárnil jej herec David Schwimmer. V seriálu má tři velké lásky. První z nich je Carol, se kterou se rozvedl po sedmi letech, protože vyšlo najevo, že je na holky. Jsou rodiči Bena. Dále je to Emily, kterou dokonce v seriálu požádá o ruku, vezmou se, ale Ross nakonec dospěje k názoru, že ve skutečnosti miluje Rachel. Páru se na konci osmé série narodí děvčátko Emma. Grafik však Rosse spároval s Janice, která v minulosti chodila s Chandlerem.

Phoebe a Mike by měli pohledného syna

Na posledním snímku je k vidění, jak by asi vypadal syn Phoebe a Mika. Phoebe Buffet je ztřeštěná písničkářka, která v seriálu prožije hned několik románků. Vybírá si zajímavé muže, na jejím seznamu partnerů je psychiatr i ruský diplomat. Její největší láskou je však Mike Hanning, muž z velmi dobře situované rodiny. Phoebe se za něj nakonec provdá.

Zdroj: Wikipedia, Friends Fandom