Přejít k hlavnímu obsahu

Seriál Přátelé: Grafik ukázal, jak by vypadalo dítě Rachel a Joeyho či Rosse a Janice

Info ikona
Jennifer Aniston

Seriál Přátelé se už dlouhé roky těší velké oblibě diváků. Grafik ukázal, jak by vypadaly děti postav z tohoto kultovního seriálu. Monica a Chandler by měli krásnou dceru, syn Rachel a Joeyho by byl fešák. Jak by vypadali další potomci seriálových postav?

Grafik ukázal, jak by vypadaly děti postav ze seriálu Přátelé

Talentovaný grafik známý jako Hidreley si rád hraje s portréty celebrit, filmových a pohádkových postav. Tentokrát si položil otázku, jak by asi vypadaly děti párů ze seriálu Přátelé, kdyby skutečně existovaly a byly podobné na své seriálové rodiče. Podívejte se na překrásnou dceru Moniky a Chandlera, syna Joyeho a Rachel a další potomky seriálových postav.


 

Monica a Chandler by měli krásnou dceru

V seriálu Přátelé ztvárnila roli Moniky herečka Courteney Cox. Ta v seriálu tvoří pár s Chandlerem Bingem, jejím manželem. Monica je vyhlášená kuchařka, která si zakládá na pořádku. Chandler je zase pověstný svým humorem a vtípky. Pár ovšem netvoří od samého počátku seriálu. Monica před Chandlerem chodila například s oftalmologem Dr. Richardem Burkem či s milionářem Petem Beckerem. Chandlerovou láskou byla v minulosti Janice, kterou zbytek party z duše nesnáší. Nakonec to ale Monice a Chandlerovi přece jen v seriálu vyšlo, vzali se, a náhradní matka jim posléze porodila krásná dvojčata.

Syn Rachel a Joeyho by byl fešák

Na druhém snímku je k vidění syn Rachel a Joyeho, byl by to tmavovlasý fešák. Roli Rachel Green ztvárnila v seriálu herečka Jennifer Aniston. Rachel je v seriálu vykreslena jako bláznivá servírka, která má problémy se samostatností. V seriálu se řeší hlavně její vztah s Rossem, bratrem Moniky. V průběhu seriálu se scházejí a rozcházejí. Nakonec si k sobě však cestu najdou. Ovšem jedna dějová linka patří i vztahu Joeyho a Rachel. V osmé sérii se do ní totiž Joey do Rachel zamiluje. Ta dá ale nakonec v deváté sérii přednost Rossovi.

Dcera Rosse a Janice by byla moc roztomilá

Na dalším snímku můžete vidět roztomilou dcerku Rosse a Janice. Ross Geller patří mezi ústřední postavy seriálu, ztvárnil jej herec David Schwimmer. V seriálu má tři velké lásky. První z nich je Carol, se kterou se rozvedl po sedmi letech, protože vyšlo najevo, že je na holky. Jsou rodiči Bena. Dále je to Emily, kterou dokonce v seriálu požádá o ruku, vezmou se, ale Ross nakonec dospěje k názoru, že ve skutečnosti miluje Rachel. Páru se na konci osmé série narodí děvčátko Emma. Grafik však Rosse spároval s Janice, která v minulosti chodila s Chandlerem.

Phoebe a Mike by měli pohledného syna

Na posledním snímku je k vidění, jak by asi vypadal syn Phoebe a Mika. Phoebe Buffet je ztřeštěná písničkářka, která v seriálu prožije hned několik románků. Vybírá si zajímavé muže, na jejím seznamu partnerů je psychiatr i ruský diplomat. Její největší láskou je však Mike Hanning, muž z velmi dobře situované rodiny. Phoebe se za něj nakonec provdá.

Zdroj: Wikipedia, Friends Fandom