Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda seriálu Přátelé, Courtney Cox, rozjela internetovou výzvu, kde ukázala svoji dokonale uklizenou kuchyň

Info ikona
Courtney Cox

Milovaná herečka Courteney Cox rozjela na svém Instagramu výzvu, která baví celý internet. Máte rádi pořádek a hezky uklizeno? Podívejte se do kuchyně Courteney a budete mít hned pocit, že doma nemáte dost uklizeno!

Není žádným tajemstvím, že každý ze seriálu Přátelé měl nějakou typickou vlastnost. Výrazná charakteristika byla u Monicy Gellerové, která byla posedlá úklidem. Nejednou nás v dílech seriálu rozesmála k slzám tím, jak lpěla na úklidu a musela mít všechno stoprocentně dokonalé.

Představitelka Monici, Courteney Cox, již několikrát prozradila v rozhovorech, že má se svojí ikonickou seriálovou postavou mnoho společného. A posedlost úklidem je rozhodně jednou z nich. Na sociální síti Instagram, která získává na své popularitě každým dnem, teď koluje nová výzva od Courtney, která baví fanoušky po celém světě.

Ve videu, která herečka nahrála říká: „Řekni mi, že jsi Monica, aniž bys řekl, že jsi Monica.“ Jde o výzvu, kde bez použití této fráze máte ukázat, že jste „klonem“ ikonické postavy Monicy Gellerové. Jako první začala ve výzvě samozřejmě herečka, která ukázala perfektně uklizené části domu. Podívejte se sami:

Courteney sdílela video jako součást výzvy Instagramu, kde povzbuzovala své fanoušky, aby ukázali, že jsou „Monicou“, aniž by to kvůli svým neuvěřitelným organizačním schopnostem přiznali. 

Courteney se na konci videa obrátila ke své plně zásobené spíži s každou položkou dokonale umístěnou a poznamenala: „Já vím!,“ což je jedna z jejích nejslavnějších replik, kterou opakovala během všech sérií seriálu přátelé. 

Fanoušci nelenili a točí desítky videí o tom, jak jsou pořádku milovní. 

Na více videí se můžete podívat na jejím Instagramu. Fanoušci jsou nadšení, protože Courtney je sdílí na svém profilu a to je pro mnoho lidí velkým motivačním gestem. Courteney má 10,5 milionu fanoušků, což je téměř celá Česká republika!

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.