Přejít k hlavnímu obsahu

Bývala Ken, nyní je z ní po více než 90 operacích Barbie. Jessica Alves si nechala udělat oči jako Bella Hadid

Info ikona
Jessica Alves

Mediální osobnost Jessica Alves se narodila jako Rodrigo Alves. Díky desítkám plastických operací se stal z obyčejného muže živoucí Ken, to však nestačilo. Rodrigo se totiž necítil jako Ken, ale jako Barbie. Proto následovaly operace, díky kterým se proměnil v ženu Jessicu. Ta se nyní rozhodla, že chce mít oči jako modelka Bella Hadid. Na výsledek operace se můžete podívat níže.

Terč šikany

Rodrigo Alves se narodil 30. července roku 1983 v São Paulu v Brazílii brazilské matce a britskému otci. Podle svých slov se již od útlého dětství považoval za ženu, kdy si nejraději hrál s panenkami. Celé dětství byl plachý a šikanovaný a jako dospívající měl Alves hormonální dysfunkci, kdy mu díky nadměrné hladině estrogenu narostla větší prsa. V 18 letech se Alves přestěhoval do Londýna, kde studoval na London College of Communication. Získal peníze z dědictví po prarodičích z matčiny strany a mohl se tak dát do úprav svého vzhledu.

Průšvih v královské rodině: Kate a William mají potíže kvůli cestování ve vrtulníku, které královna Alžběta zatrhla

svetzeny.cz

Jak se tvoří Ken

Podstoupil tolikrát plastiku nosu, že zcela přišel o čich. Do paží si nechal vstříknout gel, aby vypadaly svalnatěji. Kvůli tomu však nemohl paže nějaký čas používat, vyhledal proto psychoterapeuta. V roce 2013 mu byla diagnostikována tělesná dysmorfie, tedy stav, kdy člověk tráví obsedantní množství času starostmi o nedostatky ohledně svého vzhledu. K lednu roku 2018 utratil Alves již něco přes 14 milionů korun za 103 kosmetických procedur, z nichž 51 byly plastické operace. Podstoupil liposukci, nechal si gelovou výplň stříknout do ramen, bicepsů, tricepsů, nechal si dát vlasové implantáty, podstoupil řadu faceliftů atd. Kromě toho již řadu let nosí barevné kontaktní čočky. „Bez ohledu na to, jako moc jsem vypadal jako Ken, nic mi nezmírnilo bolest z toho, že jsem uvnitř Barbie,“ zněla slova Alves. V lednu 2020 se pak Alves vystupil jako transgender a v červnu téhož roku již jako Jessica.

Herečka s nejširším úsměvem Katherine Heigl sdílela na Instagramu vzácný příspěvek se svými dětmi

svetzeny.cz

Jessica chtěla oči jako Bella Hadid

Po řadě operací zahrnující i změnu pohlaví se Jessica dostala na skóre čítající více než 90 plastických operací. Na poslední kosmetickou proceduru musela odjet do Ázerbájdžánu, kde trvala na tom, že chce mít oči jako modelka Bella Hadid. Podstoupila konturovací liposukci Bodytite a endoskopický mid-facelift. „Dvěma malými řezy na mé vlasové linii se mi zvedlo čelo, změnilo se mi také obočí a střední část obličeje. Pozice mých očí byla změněna, jako bych měla oči Belly Hadid,“ uvedla spokojená Jessica, která si zákrok dala k 39. narozeninám, které oslaví příští týden. Podle jejích slov by její tvář měla zůstat mladě vypadající po dobu 15 let. Jessica přiznává, že ji většina lidí shledává závislou na plastických operacích. Stále má však v plánu třináctou plastiku nosu a také liposukci celého těla. Pak by však chtěla nadobro přestat chodit pod nůž. Nyní doufá, že konečně potká tu pravou lásku. S jejím minulým partnerem, kterým byl Jamie Budgen, se rozešli po bouřlivém románku v Thajsku. V minulosti uvažovala i o transplantaci dělohy, aby mohla mít jednoho dne vlastní dítě.

Agáta Hanychová kápla božskou ohledně Soukupa a prozradila, jak se cítí. Fanoušci s ní neměli slitování

svetzeny.cz