Přejít k hlavnímu obsahu

Jak by vypadaly celebrity, kdyby neexistovala plastická chirurgie: Kreativní grafik vytvořil jejich podoby. Některé byste možná nepoznali

Info ikona
donatella versace

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by vypadaly některé celebrity, kdyby plastická chirurgie a estetické úpravy neexistovaly? Talentovaný grafik jménem Hidreley tuto myšlenku přetvořil do reality. Byly by podle vás tyto slavné osobnosti v dnešní době bez plastických úprav krásnější?

Donatella Versace

Italská módní návrhářka a současná viceprezidentka skupiny Versace, Donatella Versace, kdysi byla krásnou ženou, ale plastické operace ji radikálně změnily. Mnozí tvrdí, že jí spíše ublížily, než pomohly. Prvně se její proměny staly výraznými v roce 2002, dva roky po rozvodu s Paulem Beckem. Její tvář se začala měnit a média spekulovala o injekcích, ale i o složitějších estetických zákrocích. V roce 2005 přiznala aplikaci botoxu a říkala, že věří v jeho moc nad přirozenou krásou. V roce 2008 byly její úpravy obličeje ještě zřetelnější. Chirurgové tvrdili, že v roce 2014 měla výplně ve tváři, rtech, dolní části obličeje a krku. Média dokonce spekulovala o tom, že její čelo příliš lesklo, což mohlo být důsledkem nadměrného užívání botoxu.

Jak by dnes vypadaly celebrity, které jsou po smrti: Fotograf vytvořil jejich podoby pomocí umělé inteligence

svetzeny.cz

Jocelyn Wildenstein

Jocelyn Wildenstein, také známá jako "Kočičí žena", utratila miliony dolarů za plastické operace, aby potěšila svého manžela Aleca Wildensteina, známého milovníka koček. Podstoupila speciální procedury, které jejím očím měly dodat kočičí vzhled, ale přehnala to. Její manžel později uvedl, že byla bláznivá a nikdy ho o svých plánech neinformovala. Říkal, že si Jocelyn vždy myslela, že svůj obličej může upravit jako kus nějakého nábytku a neuvědomovala si, že kůže tak prostě nefunguje. Po jeho smrti v roce 2008 pokračovala v úpravách svého vzhledu. Podstoupila lifting horních i dolních víček, facelift, nechala si zvětšit rty, podstoupila augmentaci brady a má lícní implantáty. Její tvář se změnila k nepoznání. 

Osud první hvězdy filmů pro dospělé Lindy Lovelace: Od jeptišky po ženu, kterou prodával vlastní manžel

svetzeny.cz

Dolly Parton

Americká country zpěvačka a skladatelka, herečka a filantropka, Dolly Parton, se za své estetické zákroky nestydí a říká, že se nikdy necítila být přirozeně krásná. Podstoupila proto operaci prsou, lifting obočí, zákroky na očních víčkách, plastickou operaci nosu a brady. I když nepodstoupila celý facelift, bojuje proti stárnutí vší silou, jak prozradil její plastický chirurg. Sama zpěvačka si dle svých slov uvědomuje, že vypadá poměrně lacině, ale je se svým vzhledem naprosto spokojená. Stojí si za tím, že obrovské množství peněz, které do estetických úprav dala, rozhodně stálo za to.

Zdroj článku