Přejít k hlavnímu obsahu

Nechvalně proslulá kočičí žena Jocelyn Wildenstein: Plastikami znetvořená dáma tvrdí, že nikdy žádné úpravy obličeje nepodstoupila

Méně je více. Tímto heslem se rozhodně neřídí Jocelyn Wildenstein (83). Touha po vzhledu šelmy proměnila její dříve hezkou tvář v neskutečný paskvil. Ovšem dle svých slov si nikdy nelehla pod kudlu plastických chirurgů a ‚‚kočičí ženou” se stala postupným stárnutím.

Povoláním celebrita, i když sama sebe prezentuje jako obchodnici s uměním, nedokázala zvládnout první známky stárnutí a estetickým úpravám zcela propadla. Při pohledu na její znetvořenou tvář je těžké uvěřit, že Wildenstein stále trvá na tom, že je zcela přírodní.

Krásnější než za mlada

Posedlost plastikami u Jocelyn začala po rozvodu s miliardářem Alecem Wildensteinem, na kterém vytřískala pěknou sumu, jako rozvodové vyrovnání. Mělo se jednat cca o 2,5 miliard dolarů. Oba byli a jsou milovníky kočkovitých šelem a to odstartovalo její proměny. Z krásné ženy se začala postupně stávat kreatura, která nemá s přirozenosti nic společného. Přesto na otázky, jestli podstoupila sebemenší plastický zákrok, odpovídá mnoho let stále stejně. ‚‚Ne, nepodstoupila, zvláště když se podíváme zpět na mé fotografie - samozřejmě si myslím, že jsem možná krásnější,“ uvedla Jocelyn pro DailyMailTV. 


Takto se Jocelyn prezentuje na sociálních sítích

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Wildenstein vypadá pořád stejně

Je až směšné, že něco takového dokáže tvrdit mnoho let, když estetické úpravy v obličeji jsou díky zfušované práci zcela evidentní. „Když jsme mladí, s léty ztrácíme určitou svěžest. Ale stále najdete stejné oči, stejně vysoké tváře nebo stejný nos,” vysvětluje instagramová královna retuší, proč se může zdát, že vypadá ‚‚trochu” jinak než za mlada. Skoro o třicet let mladší snoubenec Lloyd Klein její lži a výmysly podporuje. „Nerozumím celému tisku a té věci s Catwoman, protože ona tak vždy vypadala,” pronesl s klidem pro deník DailyMail. 

Co na Jocelyn vidí o dost mladší muž je záhadou, protože majetek to rozhodně nebude. Podle posledních informací jsou všechny vysouzené peníze pryč a Catwoman je na tom dost bídně. Měla by pobírat podporu pouhých 900 dolarů měsíčně. Že by láska…? 

Jocelyn obličej si prošel mnoha plastikami. Výsledek práce chirurgů posuďte sami
Zdroj článku