Přejít k hlavnímu obsahu

Kočičí žena ukázala novou fotku z mládí, která se ihned stala hitem internetu: Bývala krásnou baletkou, pak ale ztratila soudnost

Jocelyn Wildenstein nikdo dnes neřekne jinak než „Kočičí žena“. Tuto přezdívku si vysloužila kvůli estetickým úpravám, které ji měly proměnit v oživlou šelmu, tedy zvíře, které její bývalý manžel obdivoval. Vše se ale zvrtlo a plastiky Jocelyn opravdu neprospěly. Přitom kdysi bývala tak krásná, podívejte se na její fotografii z mládí.

Kočičí žena to s plastikami přehnala

Obchodnici s uměním Jocelyn Wildenstein dnes nikdo neřekne jinak než „Kočičí žena“. Tuto přezdívku získala díky plastickým operacím, které ji měli proměnit v atraktivní „šelmu“. Její bývalý manžel, Alec Wildenstein tyto zvířata totiž miloval, a Jocelyn si vzala do hlavy, že se jim vzhledově přiblíží, aby se manželovi více líbila. Opak se ale stal pravdou, v rozhovoru pro Vanity Fair si její bývalý manžel postěžoval, že se celá věc naprosto vymkla kontrole. Jocelyn se prý začala chovat „bláznivě“ a myslela si, že její obličej snese všechno. To byl ale omyl. Jenže Jocelyn manžela neposlouchala a v rozsáhlých úpravách svého zevnějšku pokračovala. Jejich manželství se nakonec rozpadlo, Jocelyn tvrdí, že se tak stalo kvůli nevěře manžela. Údajně ho měla načapat v posteli s ruskou modelkou. Podala žádost o rozvod, který nakonec skončil dohodou o vyrovnání, kdy bylo Jocelyn přiznána renta 100 milionů dolarů po dobu 13 let a také 2,5 miliardy dolarů jednorázově.

Mohlo by se vám líbit

Helena Růžičková, jak ji neznáte: Bývala krásnou štíhlou baletkou, poté dobyla svět českého filmu

Herečka, kterou zná snad každý. Ve své době bylo právě její jméno synonymem české komedie a zárukou úspěchu. Populární herečka, komička, tanečnice a baletka ztvárnila mnoho nezapomenutelných rolí, které se navždy vryly divákům do paměti.
svetzeny.cz

Bývala krásnou baletkou

O to větší šok přišel nedávno, když sdílela fotografii z lekce baletu. „Já při přípravě na lekci baletu ve Švýcarsku, když mi bylo 15 let,“ napsala ke snímku Jocelyn Wildenstein. Fotografie se ihned stala hitem internetu, mnozí jsou šokováni tím, že tak krásná žena podstoupila plastické operace, vždyť žádné nepotřebovala.

Co je ale ještě více překvapivé, je prohlášení Jocelyn, že fotka má dokazovat, že nikdy žádnou plastickou operaci nepodstoupila. Původní popisek, který ovšem smazala až poté, co si ho všimla média, obsahoval totiž ještě dovětek: „Možná byste tedy měli přestat spekulovat o mém vzhledu! Dejte tomu stopku! Přestaňte prosím a zanechte photoshopování mých snímků, protože se všichni mýlíte. Přestaňte zveřejňovat falešné fotky. Brzy si budete moci na obrazovce prohlédnout jak skutečně vypadám.“ Tato část komentáře posléze zmizela a komentáře k příspěvku jsou zablokované.

Zastání našla i ve svém snoubenci, kterým je pětapadesátiletý francouzský návrhář Lloyd Klein. Ten je přesvědčený, že Jocelyn nikdy žádnou plastiku nepotřebovala, jelikož je „krásná a okouzlující“. Paf z ní prý byl od prvního momentu, kdy ji potkal, nejvíce ho zaujala její osobnost a oči. Lloyd Klein se dokonce nechal slyšet, že je pro něj Jocelyn krásnější než supermodelky.

Mohlo by se vám líbit

Představitelka stařenky z Titanicu kdysi patřila mezi nejkrásnější ženy světa: Podívejte se na její fotky z mládí

Stařenka z filmu Titanic se vryla do paměti snad každému fanouškovi tohoto filmu. Její představitelkou je Gloria Stuart, herečka, která ve své době rozhodně patřila mezi nejkrásnější ženy světa. Jaký byl její životní příběh?
svetzeny.cz
Nerozumím celé té věci s kočičí ženou, protože ona vždycky vypadala takto. Nikdy neudělala nic, aby pozměnila svou tvář." Mám její fotografie od doby, kdy jí bylo 16 let, kde vypadá úplně stejně jako dnes.

Pár je zasnoubený od roku 2017, kdy Lloyd Klein požádal Jocelyn o ruku. Kočičí ženě navlékl diamantový prsten za miliony dolarů. Svatba se měla konat již v roce 2018, ale překazila ji vyostřená hádka, při které měla Jocelyn Lloyda napadnout a pobodat nůžkami. Jocelyn dle svých slov této situace lituje, prý se tehdy proměnila v „rozzlobenou kočku“. Nakonec se ale pár velmi rychle usmířil a dokonce posléze začal tvrdit, že šlo o nehodu, nikoliv konflikt. Uvidíme, zda nakonec vysněná svatba bude, její termín zatím není veřejnosti znám.

Kočičí žena Jocelyn Wildenstein
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška