Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity, které hořce litují plastik: Zohyzděná kvůli své marnivosti zůstala nejenom Priscilla Presley

Slavné herečky a modelky živí jejich vzhled, není se tedy co divit, že se snaží za každou cenu vypadat co nejlépe a také zastavit proces stárnutí. V některých případech však tyto snahy skončily fiaskem. Zohyzděná kvůli své marnivosti zůstala nejenom Priscilla Presley.

Topmodelka Linda Evangelista zůstala po zákroku zohyzděná

Topmodelka Linda Evangelista kdysi patřila mezi špičku ve svém oboru. S úsměvem na rtech prohlašovala do světa, že by za méně jak 10 000 dolarů nevstala z postele. Byla vzorem pro mnoho žen po celém světě. Zejména je inspirovala, co se týče vlasových trendů, bavilo ji zkoušet různé střihy a barvy, a tak si vysloužila přezdívku „chameleon“. Největší boom zaznamenalo její stylové krátké mikádo, které přimělo Lindiny fanynky, aby také ostříhaly své dlouhé lokny. Na svou marnivost však Linda Evangelista doplatila. Dodnes lituje, že podstoupila zákrok, při kterém jsou za pomoci mrazu redukovány tukové buňky. U Lindy se totiž objevil vzácný vedlejší účinek, kdy se naopak tukové buňky pomnoží a jejich počet roste. Modelka hovoří o tom, že ji zanechal „zohyzděnou“. Přišla tak o zakázky i sebevědomí.

Mohlo by se vám líbit

Renée Zellweger je k nepoznání: S filmovou Bridget Jones už nemá nic společného. Jaký je důvod její drastické proměny?

Renée Zellweger je na nejnovějších fotografiích k nepoznání. Kam se poděla filmová Bridget Jones, vždyť si herečka není ani trochu podobná. Jaký je pravý důvod její drastické proměny? Zjistěte, proč tak radikálně změnila image.
svetzeny.cz

Courteney Cox dnes před botoxem varuje

Courteney Cox stejně jako celá řada hollywoodských celebrit také zatoužila vypadat o pár let mladší, a tak zvolila osvědčenou omlazující proceduru – botox. Následovaly další vylepšení, díky kterým měla omládnout. Věřila, že s jejich pomocí dovede zastavit proces stárnutí. Zpětně uznává, že se tou dobou v tomto směru dle svých slov „tak trochu zbláznila“, a že to byl krok špatným směrem. Její obličej byl po řadě zákroků téměř k nepoznání. Hvězda seriálu Přátelé se nakonec rozhodla nechat si všechny výplně rozpustit a zanechala dalších estetických zákroků. Teď prý chce stárnout přirozeně.

Plastika nosu Jennifer Grey uškodila

Jennifer Grey je dodnes známá především jako Baby z kultovního snímku Hříšný tanec. Jennifer Grey měla skvěle nakročeno k slibné herecké kariéře, ale udělala zásadní chybu. Podstoupila plastiku nosu, která však zcela změnila výraz jejího obličeje. Najednou v ní už nikdo neviděl Baby z Hříšného tance, jak sama říká, na sál šla jako slavná osobnost, odcházela jako anonym.

Už jsem to nebyla já.

Dnes Jennifer Grey o této záležitosti otevřeně hovoří jako o chybě, kvůli které ztratila kariéru přes noc. Došlo jí to prý hned, jak se prvně s novým nosem objevila na veřejnosti. Nejenže ji nepoznávali lidé na ulici, ale dokonce ji prý nepoznalo ani pár jejích vlastních přátel.

Mohlo by se vám líbit

Jak šel čas se známými herečkami: Melanii Griffith zohyzdily plastiky, Susan Sarandon snad nestárne

Jak dnes vypadají jedny z nejoblíbenějších hollywoodských hereček? To zjistíte po zhlédnutí videa v článku. Kdo to přehnal s plastickými operacemi a kdo umí stárnout s grácií? Podívejte se, jak moc se zub času podepsal na vašich oblíbenkyních.
svetzeny.cz

Priscilla Presley se svěřila do rukou podvodníka

S nepovedenou plastikou má zkušenost i Priscilla Presley. Ta se svěřila do rukou podvodníka, Dr. Daniel Serran ji ml provést zákrok, který ji omladí, namísto toho jí ale do obličeje aplikoval silikon nevalné kvality, který se používá například v průmyslových závodech. Výsledek byl katastrofální, dnes si někdejší kráska není snad ani podobná. Později vyplavalo napovrch, že Daniel Serran není doktor, ale zdravotní bratr, který nemá oprávnění zákrok provádět. Priscilla Presley je jen jednou mnoha obětí, za zákroky měl falešný doktor inkasovat více jak jeden milion dolarů.

Celebrity před a po plastice
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku