Přejít k hlavnímu obsahu

Jak šel čas se známými herečkami: Melanii Griffith zohyzdily plastiky, Susan Sarandon snad nestárne

Info ikona
Susan Sarandon

Jak dnes vypadají jedny z nejoblíbenějších hollywoodských hereček? To zjistíte po zhlédnutí videa v článku. Kdo to přehnal s plastickými operacemi a kdo umí stárnout s grácií? Podívejte se, jak moc se zub času podepsal na vašich oblíbenkyních.

Jak šel čas se známými herečkami

Prosadit se v Hollywoodu je sen snad každé začínající herečky. Podaří se to ale jen málokomu. Slávu je těžké si získat, ale snad ještě těžší je udržet se na výsluní. Podívejte se, jak se zub času podepsal na známých a oblíbených herečkách. Kdo z nich zraje jako víno a komu naopak plastiky neprospěly? Níže najdete zajímavosti o těch nejzajímavějších herečkách z videa.

Melanii Griffith zohyzdily plastiky

Pokud bychom měli vybrat nejzajímavější herečky z videa, nesměla by chybět Melanie Griffith. Ta pozornosti médií neunikla v poslední době hlavně kvůli svým plastickým operacím a dalším estetickým zákrokům. Herečce je 64 let, ale zřejmě zatoužila vypadat věčně mladá, a tak se svěřila do péče plastickým chirurgům. A nedopadlo to zrovna dobře. Pohledná žena, která vždy zářila a usmívala se na všechny okolo, najednou měla v tváři strnulý výraz a její obličej spíše připomínal masku. Naštěstí si Melanie Griffith zavčasu uvědomila, že jí estetické zákroky dělají medvědí službu.

 

Neuvědomovala jsem si to do chvíle, než jsem slyšela lidi mluvit o tom, co jsem to proboha se sebou udělala. Ranilo mě to natolik, že jsem vyhledala jiného lékaře a začala rozpouštět všechno to svinstvo, které mi tam jiná lékařka dala. Doufám, že dnes vypadám normálně

Svůdná Iva Kubelková slaví 20 let s partnerem. Společná fotka od moře a dojemné vyznání lásky

svetzeny.cz

Susan Sarandon snad nestárne

Pokud bychom měli „vypíchnout“ jednu herečku, která vypadá stále naprosto božsky a snad ani nestárne, byla by to Susan Sarandon. Ta letos v říjnu oslaví své 76. narozeniny. Jak to dělá, že si zachovává mladistvý vzhled i v tomto věku? Podle ní není potřeba se přehnaně snažit. Je přesvědčená o tom, že stačí být mladý duchem – zachovat si zvědavost a bavit se. Také je podle ní velmi důležité vyvarovat se škodlivým zlozvykům, jmenovitě kouření a popíjení alkoholu. Je také přesvědčena, že klíč ke svěžímu mladistvému vzhledu je ukryt v její genetické výbavě, krásu měla dle svých slov zdědit po své matce. Jeden praktický tip ale přece jenom má, a tím je hydratace.

Tajemství mé krásné pleti je pravidelná hydratace, dobrý spánek a to vše dokola. Opravdu zdůrazňuji tyto body, protože dovedou omladit pleť o pár let.

Jamie Lee Curtis stárne s grácií

Další hollywoodskou herečkou, která vypadá naprosto skvěle, je Jamie Lee Curtis. Té se přezdívá „ječící královna“, jelikož ji diváci znají zejména z hororových snímků. Letos v listopadu oslaví herečka 64 let. Je jednou z dam, které skutečně umí stárnout s grácií. Nechala se slyšet, že jí anti-aging tématika není blízká, naopak je prý za „pro-aging“. Říká, že je mnohem lepší přijmout změny, ke kterým s věkem zkrátka dochází, než se jim zarputile bránit.

 

Chci stárnout s moudrostí, grácií, důstojností, vervou a energií.

Promluvila také o tom, jak to chodí v šoubyznysu. Dle ní se každý snaží maximálně skrývat své nedostatky za vrstvu make-upu, výplně, stahovací prádlo a další vylepšení. Herečka je přesvědčená, že tohle vše má akorát zastírat realitu, na které není ve skutečnosti nic špatně. S plastickou chirurgií má herečka negativní zkušenost, kdysi kvůli ní bojovala se závislostí na léku na bolest. Současnou módu vyhlazovacích filtrů a estetických zákroků nechápe, je přesvědčená, že všechny tyto věci akorát „vymazávají generace krásy“.

Zdroje: Life and Style Magazine, Vogue, Shape, Livingly