Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadají herečky ze seriálu Čarodějnice školou povinné: Mildred je dnes blondýnka, krása Ethel vám vyrazí dech

Seriál Čarodějnice školou povinné se v devadesátých letech těšil velké oblibě. Jak dnes vypadají a co dělají herečky z populárního seriálu? Podívejte se, jak to dnes Mildred Virválové sluší v blond a jak Ethel Svatoušková vyrostla do krásy.

Mildred je dnes blondýnka

Ústřední postavou seriálu Čarodějnice školou povinné, který byl populární v devadesátých letech, byla Mildred Virválová, kterou ztvárnila britská herečka Georgina Sherrington. Nějaký čas po skončení natáčení seriálu se Georgina Sherrington nadále věnovala herectví, hrála v pokračování úspěšného seriálu, další velké role se jí ale získat nepodařilo. Za svůj výkon obdržela v roce 2000 cenu za nejlepší výkon v televizním komediálním seriálu. Poté se stejně jako její seriálová postava plně ponořila do studia. Navštěvovala jednu z nejprestižnějších amerických univerzit, Princeton. Po jeho dokončení se už herectví věnuje jen okrajově. V současné době pracuje pro televizi BBC, na starosti má koordinaci komediálních pořadů. Jejím manželem je Jeremy Boote, který pracuje ve filmovém průmyslu. V únoru 2021 se páru narodil syn Peter.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Trnitá životní cesta Audrey Hepburn: Hladovění, práce v nevěstinci, potraty i nevěra

Herečka Audrey Hepburn je i v dnešní době pro mnohé symbolem ženské krásy a nadčasové elegance. Její životní cesta však byla trnitá. Zažila hladovění, nucenou práci v nevěstinci, prodělala několik potratů a manželství jí zničila nevěra.
svetzeny.cz

Představitelka Maud Měsíčkové má stále roztomilý kukuč

Brýlatá malá čarodějka Maud Měsíčková se v seriálu kamarádí s Ethel Virválovou. Roztomilý kukuč herečce Emmě Brown vydržel i v dospělosti, podívejte se níže na dojemné fotky ze setkání hereček po letech. Na rozdíl od svých kolegyň Emma Brown nevyužila potenciál tehdy získané slávy, a po skončení seriálu s herectvím „sekla“. V roce 2007 se provdala a dnes je maminkou dvou dětí.

Představitelka Enid Blínové je známou herečkou z telenovely

Představitelka Enid Blínové, herečka Jessica Fox, nedávno oslavila 39. narozeniny. Její herecká kariéra započala v 6 letech, kdy si zahrála v reklamě na prací prášek. Následovaly role v muzikálech a divadelních představeních. V současné době je známá svou rolí Nancy Hayton v telenovele Hollyoaks. Seriál se vysílá od roku 2005. Za účinkování v telenovele byla nominována na několik hereckých cen. Plány na velkolepou veselku jí zhatil koronavirus, a tak se v roce 2020 tajně provdala v pyžamu. Jejím manželem je hudebník Nicholas Willes. V současné době se šušká o možném těhotenství herečky, ta se ale k těmto spekulacím prozatím nevyjádřila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Charlotte Elle Gottová roste do krásy. Pohledná brunetka je kopií svého otce

Charlotte Ella Gottová (16) nevyhledává pozornost médií a ani na sociálních sítích není nijak aktivní. Kromě pěveckého talentu zdědila po otci i krásnou tvář. Podívejte se, jak dnes vypadá dcera Karla Gotta.
svetzeny.cz

Krása Ethel vám vyrazí dech

Zápornou postavou, která se s Mildred naprosto nesnáší, je Ethel Svatoušková. Ztvárnila ji herečka Felicity Jones. Dnes je jí 38 let a dá se o ní říct, že zraje jako víno, vypadá naprosto fantasticky. Na rozdíl od představitelky Mildred Virválové se jí podařilo prosadit v Hollywoodu. Je známá svým účinkováním v seriálu Doctor Who. Dále hrála ve filmové adaptaci Brownova románu Inferno, sci-fi filmu Amazing Spider-Man 2 či v romantickém drama Zamilovaní. Za roli Jane Wild Hawking ve snímku Teorie všeho, který mapuje život Stephena Hawkinga, obdržela nominaci na Oscara. Jejím prozatím posledním filmem je Poslední dopis od milence. Je vdaná za filmového režiséra a scénáristu Charlese Guarda. V roce 2020 se páru narodil syn, herečka péči o něj nazvala kolotočem únavy“.


 

Zobrazit příspěvek na Instagramu