Přejít k hlavnímu obsahu

České krásky s miminky v nářučí. Podívejte se na rozkošné fotky Nikol Štíbrové nebo Patricie Pagáčové

Netřeba vysvětlovat, co pro člověka znamená, když se mu narodí dítě. Jak se vám otočí svět vzhůru nohama, jak vám najednou záleží na úplně jiných prioritách než předtím, nebo jak se už nikdy nevyspíte. Ano, i takové je mateřství. České krásky, který sdílejí svůj život na sociálních sítích, se pochlubily fotkou novorozenců. Podívejte se, jak jim to slušelo a co dojemného k fotkám napsaly.

Nikol Štíbrová

Třiceti čtyřletá Nikol je čerstvě dvojnásobnou maminkou. K Mathiasovi přibyl Tobias a fanoušci i celebrity komentují novou fotkou o sto šest. Pokud bude Tobias jenom z poloviny tak zábavný jako Nikolin první syn, mají se všichni její sledující na co těšit!

Veronika Kopřivová

Modelka Veronika Kopřivová (30) přivedla na svět dceru Ellu, a jak sama napsala, společně s Miroslavem Dubovickým „jsou rodina“. Veronika na svém profilu prozradila, že porod přišel o několik týdnů dříve a byl náročný. Ke stovkám gratulací se přidala i zpěvačka Monika Bagárová, která zmínila, že její dcera se narodila přesně na den stejně, jen o rok dříve.

Martina Pártlová

Štíbrová, Pártlová a Arichteva – to je trojice, která baví snad celou republiku svými vtipnými videi a také náhodou, že všechny tři mají potomky relativně věkově blízko u sebe. Zpěvačka Martina Pártlová (42) přivedla na svět dceru Stellu a pochlubila se krásnou fotografií! Veronika Arichteva porodila svého syna Luku 29.9.2020. A Nikol Štíbrová už má rovnou dva kandidáty na pokračovatele oblíbeného 3v1.

Patricie Pagáčová

Herečka Patricie Pagáčová (32) přivedla na svět holčičku a k fotce přidala vtipný popisek: „Přesně to svět potřeboval! Další Pagáčovou!“ No my myslíme, že opravdu potřeboval!

Veronika Kašáková

Modelka Veronika Kašáková (31) se taky pochlubila fanouškům fotky z porodního sálu a připsala krásný popisek: "Ahoj světe, internete. Konečně jsem tu mezi vámi, narodil jsem se 16.2 2021. Jmenuji se Matyáš a těšil jsem se na vás, dával jsem si malinko na čas, pekl jsem se do krásy, abych se mamince a tatínkovi líbil. Maminka vytlačila 4,210kg a 53 cm obrovské lásky. Je statečná a táta se mi taky moc líbí. Tak já jdu chrnět, byla to fuška.."

Zorka Hejdová

Moderátorka Zorka Hejdová (30) přivedla na svět syna Nikolase a kromě jiného napsala i velmi dojemné vyznání svému manželovi Mírovi Hejdovi: "A tobě @mirahejda děkuju za našeho nádherného syna a za to, jakou oporou jsi mi byl po celou dobu, v každém okamžiku porodu. Byť mám některé fáze trošku v mlze, pamatuju si, co pro mě znamenal tvůj hlas, jak jsem vnímala každé tvoje slovo, jak jsem mohla celou dobu pevně svírat tvoji dlaň! Bylo to nepopsatelný, lásko... Miluju tě!"