Přejít k hlavnímu obsahu

Charlotte Elle Gottová roste do krásy. Pohledná brunetka je kopií svého otce

Charlotte Ella Gottová (16) nevyhledává pozornost médií a ani na sociálních sítích není nijak aktivní. Kromě pěveckého talentu zdědila po otci i krásnou tvář. Podívejte se, jak dnes vypadá dcera Karla Gotta.

Pokud ji budete čekat na společenských akcích, nedočkáte se. Charlotte Gottová má dveře do showbyznysu otevřené, ovšem zdá se, že o mediální svět nemá zájem. Naposledy se fanouškům ukázala na koncertě v pražské O2 areně, kde zazpívala po boku Dary Rolins na počest svého zesnulého otce Karla Gotta.

 

Krásná Charlotte Gottová

Na dvou koncertech Pocta Karlu Gottovi vystoupilo přes čtyřicet jeho kolegů, kteří zazpívali slavíkovy hity. Jako bonus si Dara Rolins se zpěvákovou dcerou Charlotte Ellou zazpívaly Zvonky štěstí a na fotografiích je vidět dojetí oblíbené slovenské hvězdy.

Charlotte má pěvecký talent po otci

Charlotte má na kontě celkem tři písničky, všechno jsou to duety s tatínkem. Anděl Páně 2, Když draka bolí hlava a Srdce nehasnou. Poslední zmíněná se stala velkým hitem a fanoušci ji označují jako dojemnou píseň, kdy se Karel Gott loučí se svou dcerou.

Proměna Anny Julie Slováčkové je úchvatná. Nový účes plný barev jí svědčí

Zpěvačka Anna Julie Slováčková (26) je nejen úspěšná a nadaná hudebnice, je taky pořádně odvážná. Svou nejnovější fotografií překvapila své fanoušky. Její vlasy hrají hned v několika barvách.
svetzeny.cz

Na svém Instagramu má kráska přes 130 tisíc sledujících a k velkému překvapení má na kontě pouze 4 příspěvky. Ten poslední je právě soubor fotek ze zmíněného koncertu.