Přejít k hlavnímu obsahu

Leoš Mareš dojal fanoušky k slzám. Sdílel video jako vzpomínku na Karla Gotta u příležitosti jeho svátku

Info ikona
Karel Gott

Moderátor Leoš Mareš zavzpomínal na milovaného Karla Gotta při příležitosti jeho svátku. Sdílel video, které rozněžnilo fanoušky a Leoš Mareš si připisuje další plusové body v oblíbenosti mezi českými celebritami.

Nápad na hostování s Karlem Gottem nosil Leoš Mareš v hlavě šestnáct let. A v roce 2018 se Leošovi splnil sen-společná píseň a následný videoklip s Karlem Gottem. Jako velký fanoušek a přítel Karla Gotta, si nemohl Leoš na Mistra nevzpomenout při příležitosti jeho svátku. Hudební video sdílel a fanoušci byli u vytržení. 

"Vždycky když slyším hlas Karla po těle mi jde mráz ...," napsala jedna z fanynek a další se hned přidává: "Úžasná písnička, úžasní chlapi, vždy mě tahle písnička rozpláče, moc nám Karel chybí❤️Je krásné, jak na něj vzpomínáme."

Leoš video komentoval slovy: "Dnes má svátek KAREL. Tak proč venku sněží, proč jsou za 50 dní Vánoce."

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Ačkoli měl Leoš šanci jít za Karlem Gottem a požádat ho o spolupráci, udělal to až po dlouhé době. „Tenkrát jsem se styděl za ním jít. Věděl jsem, že by kluk v kožichu s takovým přáním působil dost trapně. Nápad jsem zaplašil, ale moje slova už existovala, tak jsem je využil na svém druhém albu. Píseň se jmenovala Už jsme zase starší,“ vzpomíná Mareš pro idnes.cz a dodává, jak ke spolupráci nakonec došlo: „Myslel jsem si, že mi Karel nabízí vstupenky někam na tribunu, a byl jsem za ně šťastný. Když mi vysvětlil, že by chtěl se mnou na pódiu udělat nějakou písničku, stáhlo se mi hrdlo podruhé. Vzpomínka na dávný nápad vytryskla jako gejzír – a Karel souhlasil!“ 

Oblíbený herec Will Smith sdílel šokující zpověď, ve které přiznává, jak uvažoval o tom, že zabije svého otce

svetzeny.cz

Herec Leonardo DiCaprio ukázal svůj luxusní dům v Los Angeles za neuvěřitelnou sumu. Krásnější bydlení jste ještě neviděli

svetzeny.cz