Přejít k hlavnímu obsahu

Oblíbený herec Will Smith sdílel šokující zpověď, ve které přiznává, jak uvažoval o tom, že zabije svého otce

Info ikona
Will Smith

Příběh Willa Smitha je složitější, než kdo kdy věděl. Herec se své nové knize otevřel a prozradil opravdu všechno. Proč chtěl zabít svého otce, a jaká trýznivá událost mu ovlivnila celý život?

Ve svých nových memoárech s názvem "Will" hvězda odtajňuje ty nejniternější části svého života. Smith v nich odhaluje bolestná rodinná tajemství, včetně traumatického incidentu z dětství, jehož se účastnil jeho zesnulý otec Will Sr., který ho prý poznamenal na další roky.

Na začátku knihy Smith popisuje komplikovaný vztah, který měl se svým otcem Williamem Carrollem Smithem starším, který se svou matkou Caroline Brightovou vychovával Smithe a jeho tři sourozence ve Philadelphii. "Můj otec byl násilnický, ale byl také u každé hry, divadla a recitálu. Byl alkoholik, ale na každé premiéře každého mého filmu byl střízlivý," píše. "Poslouchal každou desku. Navštívil každé studio."

Smith píše, že děsivý akt násilí, kterého byl svědkem, když jeho otec ublížil své manželce, navždy změnil jeho život. 

"Když mi bylo devět let, viděl jsem, jak můj otec udeřil mou matku ze strany do hlavy, tak silně, že se zhroutila. Viděl jsem, jak plivala krev. Ten okamžik v té ložnici, pravděpodobně víc než kterýkoli jiný okamžik v mém životě, definoval, kdo jsem."

Pro herce toto trauma ovlivnilo celý jeho život a kariéru. Vysvětluje: „Ve všem, co jsem od té doby udělal – ocenění a uznání, záře reflektorů a pozornost, srandičky a smích – byla důmyslná šňůra omluv mé matce za mou nečinnost toho dne. za to, že jsem se nedokázal postavit mému otci. Za to, že jsem zbabělec.

Smithovi rodiče se rozešli, když byl teenager, a rozvedli se v roce 2000. Navzdory udržování blízkého vztahu se svým otcem herec píše, že jeho hněv pramenící z incidentu z dětství se znovu vynořil o desítky let později, když se staral o otce Willa, který měl rakovinu. "Jednou v noci, když jsem ho převážel z jeho ložnice do koupelny, se ve mně objevila temnota. Cesta mezi dvěma pokoji vede kolem schodiště dolů. Jako dítě jsem si vždycky říkal, že jednoho dne pomstít svou matku. Že až budu dost velký, až budu dost silný, až už nebudu zbabělec, zabiju ho.“

V tu chvíli si Smith vzpomíná, jak ho bavila myšlenka na zabití svého otce. "Zastavil jsem se nahoře na schodech. Mohl bych ho strčit dolů a snadno to ze sebe dostat," píše. "Jak chvíle bolesti, hněvu a zášti ustupovaly, zavrtěl jsem hlavou a odvezl otce do koupelny."

Poté, co Will starší zemřel v roce 2016, Smith přemítal o jejich turbulentním vztahu a o tom, co ho naučil o hledání skutečného naplnění. 

Herec Leonardo DiCaprio ukázal svůj luxusní dům v Los Angeles za neuvěřitelnou sumu. Krásnější bydlení jste ještě neviděli

svetzeny.cz

Tady začíná válka: Britney Spears prozradila, jak jí matka ublížila. Ta požaduje odškodné 14 milionů

svetzeny.cz