Přejít k hlavnímu obsahu

Tady začíná válka: Britney Spears prozradila, jak jí matka ublížila. Ta požaduje odškodné 14 milionů

Info ikona
Britney Spears

"Tajně mi zničila život," napsala Britney Spears na svoji sociální síť a vyvolala tím lavinu reakcí, které nedopadnou dobře. Proč po Britney chce její matka Lynn přes 14 milionů korun?

Opatrovnictví Britney Spears se blíží ke konci a už teď je jasné, že nás čeká pořádná jízda. Britney totiž nebude mlčet a jednou prozradí, co se dělo během let, kdy byla odříznuta od světa. Začala nedávno, v příspěvku, který později smazala. Jak se opatrovnická služba Britney Spears blíží ke konci, její matka Lynne požaduje více než 650 000 dolarů na poplatcích souvisejících s právníkem.

V žádosti o platby podané v pondělí šestašedesátiletá Lynne požádala, aby její právníci byli placeni z majetku Britney za jejich zapojení do jejího případu nucené správy. Žádost přichází, když Britney (39) v úterý večer zaútočila na svou matku v příspěvku, který byl smazán.

"Pssss můj táta možná před 13 lety nastoupil jako opatrovník... ale co lidé nevědí, je, že moje máma je ta, která mu poskytla ten nápad!!!!," napsala Britney na Instagram. "Nikdy nevrátím ty roky zpět."

 

V příspěvku obvinila svou matku i svého bývalého manažera Lou Taylora a napsala: "Takže si vezměte celý svůj postoj 'Netuším, co se děje' a běžte někam! Víte přesně, co jste udělali."

„Lynne s Britney široce diskutovala o vstupu do opatrovnictví jako zainteresovaná strana a Britney nadšeně souhlasila a skutečně požádala svou matku, aby se k případu připojila v jakékoli funkci, která by pomohla ukončit její noční můru a krizi, kterou prožívala,“ stojí mimo jiné v dokumentu, který patří k soudnímu spisu.

Zdá se, že se bude prát špinavé prádlo na veřejnosti a tohle je jen začátek kauzy, která má už takhle neuvěřitelné rozměry.