Přejít k hlavnímu obsahu

Renée Zellweger je k nepoznání: S filmovou Bridget Jones už nemá nic společného. Jaký je důvod její drastické proměny?

Info ikona
René

Renée Zellweger je na nejnovějších fotografiích k nepoznání. Kam se poděla filmová Bridget Jones, vždyť si herečka není ani trochu podobná. Jaký je pravý důvod její drastické proměny? Zjistěte, proč tak radikálně změnila image.

Nová role si vyžaduje změnu image

Na nedávno zveřejněných fotografiích z natáčení vypadá Renée Zellweger úplně jinak, než jsme zvyklí. Její tvář je oteklá a viditelně má dost kilo navrch. S filmovou Bridget Jones toho moc společného nemá. Fanoušky Renée Zellweger můžeme uklidnit, jedná se pouze o dobře odvedenou práci maskérů. Herečka totiž natáčí nové kriminální drama The Thing About Pam. V něm má ztvárnit vražedkyni Pam Hupp. Proto, aby byla postavě co nejvíce podobná, bylo potřeba udělat řadu úprav. Maskéři ji za pomoci obličejové protetiky rozšířili obličej, navlékli ji do obleku, který jí přidává kila navíc a také jí dali zářivou blond paruku.

Herečky, které se proslavily v 90.letech: Jak dnes vypadají? Mnohé z nich lépe než kdysi

svetzeny.cz

Je to jakási do očí bijící ilustrace aktuálních společenských problémů. Také to vypovídá o tom, co byste to mohli nazvat výsadou bílé ženy v Americe. A také to má docela zajímavý pohled na smutnou neviditelnost žen středního věku v Americe a na to, jak to za těch nejbizarnějších okolností může někomu prospět, jak je to pravděpodobně v příběhu Pam Hupp,“ říká o filmu Renée Zellweger.

O čem bude připravovaný seriál?

Renée Zellweger v seriálu ztvární Pam Hupp, vražedkyni, která si v současné době odpykává doživotní trest za vraždu Louise Gumpenbergera, ale byla také vyšetřována v souvislosti s úmrtím ženy jménem Betsy Faria. Za smrt této ženy byl odsouzen její manžel Russ Faria v roce 2013, ale později byl znovu souzen a nakonec byl zproštěn obvinění. V červenci roku 2021 vyšetřovatelé vyslýchali Pam Hupp a později ji obvinili z vraždy Betsy Faria. Pam Hupp mohla mít pro vraždu Betsy Faria dost silný motiv. Čtyři dny před vraždou ji totiž Betsy Faria, která se v tu dobu nacházela v terminálním stádiu rakoviny, učinila příjemcem své životní pojistky ve výši 150 000 dolarů. Pam Hupp jako příjemkyně nahradila manžela Betsy. Pam Hupp také byla posledním člověkem, který kdy viděl Betsy naživu. Stalo se tak poté, co ji vyzvedla po lékařském vyšetření.

Tajemství vztahu Catherine Zeta-Jones a Michela Douglase: Důkaz, že i celebrity mohou mít stabilního partnera, přestože je od sebe dělí čtvrt století

svetzeny.cz

Bezvládné tělo Betsy našel její manžel Russ po příchodu domů. Vyšetřovatelům sdělil, že si myslí, že Betsy spáchala sebevraždu. Policie však začala podezřívat jej namísto Pam. Naštěstí, jak už bylo zmíněno výše, bylo Russovo jméno nakonec očištěno. Aktuálně ze smrti Betsy viní policie Pam Hupp. Prokurátor Mike Wood se nechal slyšet, že pro ni bude žádat trest smrti. „Můžu říct, že máme osobu, která nejen zavraždila svou kamarádku, pak zmrzačila tělo, záměrně upravila místo činu, svědčila proti nevinnému muži, a jakmile byla zproštěna viny, šla a zavraždila někoho v okrese St. Charles, aby zabránila tomu, aby byla považována za podezřelou,“ zaznělo v červenci 2021 na tiskové konferenci místní policie. Celý tento bizarní případ bude mapovat nový seriál. Kromě Renée Zellweger si v něm zahraje Josh Duhamel, Judy Greer, Katy Mixon a Glenn Flesher. Natáčení je na úplném počátku, seriál, který bude mít šest částí, by měl být k vidění až v roce 2022.

Zdroj: US Magazine

Halloween speciál: Všechno (nejen) pro strašidla

elle.cz