Přejít k hlavnímu obsahu

Tajemství vztahu Catherine Zeta-Jones a Michela Douglase: Důkaz, že i celebrity mohou mít stabilního partnera, přestože je od sebe dělí čtvrt století

Většina lidí se za svůj život alespoň jednou zamiluje. Je to zvláštní pocit „motýlků v břiše“ a každý ve fázi zamilovanosti doufá, že vztah vydrží navždy, i když ne vždy se to povede. Ve světě celebrit většinou vídáte rozchody a stále nové partnery celebrit. Přesto však existují i mezi nimi výjimky, které tvoří stabilní páry již po několik let. Mezi nimi jsou i Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas, kteří tvoří stabilní pár již několik let, přestože je mezi nimi věkový rozdíl 25 let! Jaké je jejich tajemství?

Pár slaví narozeniny společně

Catherine Zeta-Jones se narodila 25. září roku 1969 a svou kariéru začala už ve svých patnácti letech ve svém rodném Spojeném království, kde se stala populární díky televiznímu pořadu The Darling Buds of May. Zbytek světa ale poznal její půvab až roku 1998, kdy sklidila obrovský úspěch jako krásná Elena ve filmu Zorro: Tajemná tvář. Na akci, kde film propagovala, také potkala svoji budoucí životní lásku, herce Michaela Douglase. Ten se shodou okolností narodil také 25. září, ale o 25 let dříve, tedy v roce 1944. Jako syn populárního herce Kirka Douglase vyrůstal mezi filmovými kulisami a herecká kariéra na sebe nenechala dlouho čekat, přestože po rozvodu rodičů vyrůstal s matkou a jeho otec s jeho herectvím nesouhlasil. Nakonec však debutoval v roce 1966 ve filmu Velký žal, kde hlavní roli ztvárnil právě jeho otec. Po letech si pak založil vlastní filmovou společnost Big Stick Productions.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Maminka s dcerou trumfly celebrity: Outfity slavných z červeného koberce tvoří z toho, co dům dal

Maminka Alya Byurkland Chaglar s dcerou Stefani trumfly celebrity. Jejich luxusní outfity z přehlídkových mol si zvládnou vytvořit doma svépomocí. Využívají jen toho, co dům dal. Podívejte se, jak úžasně jejich modely vypadají.
svetzeny.cz

Douglas se do herečky zamiloval na první pohled

Douglas byl z Catherine nadšený, když ji viděl v roli Eleny, a zatoužil se s ní setkat osobně. Údajně se do ní zamiloval hned na první pohled a už na první schůzce jí oznámil, že si přeje, aby byla matkou jeho dětí. Catherine, která na schůzku přijela, protože si myslela, že má o ni Douglas zájem pouze jako producent, jeho návrh zpočátku nepřesvědčil. Douglas však trval na tom, aby alespoň zůstali přáteli po telefonu, jelikož byli oba příliš pracovně vytíženi na osobní setkávání. Jejich přátelství se časem stalo opravdu pevným a později se vyvinulo v romantický vztah. V roce 2000 se pak vzali v hotelu Plaza v New Yorku. Šťastným manželům se pak narodil syn Dylan a dcera Carys.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Jak by celebrity vypadaly bez plastik: Grafik si s touto myšlenkou pohrál a změnil slavné k nepoznání

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak by celebrity asi tak vypadaly, kdyby neexistovala plastická chirurgie? Talentovaný grafik, který si říká Hidreley tuto myšlenku uvedl do praxe. Podívejte se na výsledky, nevypadaly by tyto slavné ženy bez plastik dnes lépe?
svetzeny.cz

V dobrém i ve zlém

Roku 2010 byla herci diagnostikována rakovina hrdla, kterou nakonec však dokázal porazit. Během jeho boje s touto zákeřnou nemocí se však zhoršil psychický stav Catherine, která byla celou situací otřesena. Později jí byla diagnostikována bipolární porucha, se kterou byla na nějaký čas hospitalizována. Vzhledem k tomuto náročnému období se pár rozhodl strávit nějaký čas odděleně, aby mohli oba zhodnotit svůj stav a dál pracovat na svém manželství. Odloučení jim skutečně prospělo a jejich vztah ještě více posílilo. Douglas pak řekl, že jsou k sobě velice otevření a upřímnost je v jejich rodině velmi důležitým faktorem. Loni spolu oslavili 20 let, což je možná důkazem, že upřímnost je zcela klíčová pro udržení vztahu. Oba také dodávají, že i když je od sebe dělí 25 let, nikdy to v jejich manželství nebylo znát.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška
Mohlo by se vám líbit

Jennifer Aniston vyzvala fanoušky, aby vybrali její nejlepší sestřih. Slavné krásce slušelo ikonické mikádo, hnědé vlasy i dlouhá hříva

Existuje oblíbenější herečka než Jennifer Aniston (52)? Ačkoli není herečka příliš aktivní na sociálních sítích, nyní sdílela sérii fotek, kde ukazuje svoje účesy během let a fanoušky vyzvala, aby vybrali ten nejlepší. Který je vaším favoritem?
svetzeny.cz