Přejít k hlavnímu obsahu

Ikona 90. let Melanie Griffith děsí veřejnost: Další zpackaná plastika nebo možný návrat zákeřné nemoci?

Jizvy, krvavé šrámy a strupy. Tak vypadá tvář Melanie Griffith (65). Snaží se snad opět hollywoodská herečka zastavit stárnutí dalšími plastikami nebo znovu udeřila rakovina kůže, se kterou se Melanie statečně poprala před několika lety? Vysvětlení je naštěstí mnohem jednodušší…

Mohlo by se vám líbit

Pohled na bývalou modelku vám zlomí srdce: Z krásky Loni Willison je bezdomovec závislý na drogách

Modelka Loni Willison kdysi mívala pohádkový život, o kterém mnozí jen sní. Po drsném rozvodu se zadlužila a stala se z ní bezdomovkyně. Dnes Loni Willison žije na ulici a je závislá na drogách. Fotografie bývalé krásky vám zlomí srdce. Drogová závislost ji připravila o rozum.
svetzeny.cz

Podle deníku Daily Mail navštívila herečka v Los Angeles známý salon krásy, jenž v péči o pleť svých slavných klientů využívá metodu zvanou dermabraze. Kosmetický zákrok spočívá v mechanickém odstranění (obroušení) vrchní vrstvy kůže a místo staré, nevzhledné pleti se objeví nová pleť plná života. Vedlejšími účinky mohou být stroupky a modřiny. Melanie už tento zákrok podstupovala, když jí byla zjištěna rakovina kůže. 

Mohlo by se vám líbit

Jsou pro smích celému světu: Celebrity, které podlehly kouzlu plastik a změnily své obličeje k nepoznání

Trend plastických a estetických úprav obličeje a dalších částí těla je ve společnosti odjakživa velmi populární. Jestliže někdo touží po změně, není absolutně nic špatného si k tomu cítit se dobře dopomoci právě plastikou. V poslední době ale někteří lidé upustili od decentních úprav a zvolili spíše takové úpravy, po kterých jsou v některých případech téměř k nepoznání. Několik takových najdeme i ve světě celebrit. Podívejte se v naší galerii na ty, které to s úpravami tak přehnaly, že jsou k smíchu bulváru i veřejnosti.
svetzeny.cz

Udeřila už dvakrát

Poprvé se zákeřná nemoc objevila v roce 2009 a hvězda filmu Podnikavá dívka ihned podstoupila operaci. „Naštěstí byla nemoc zachycena v raném stadiu, takže podle doktorů nehrozí žádné další komplikace,“ uvedla tehdy hereččina mluvčí Robin Baum. Zdálo se, že vše je na nejlepší cestě k definitivnímu uzdravení a jedna operace odstranila všechny nádory. Bohužel o osm let později se rakovina vrátila v o dost agresivnější formě. Melanii musel být tehdy odstraněn nádor z nosu. V té době také herečka varovala před nesmyslnými zásahy do těla za honbou věčného mladí. 

Lituji všech operací

Všemožné zákroky, které Melanie od objevení první vrásky podstupovala, se podepsaly na jejím zdraví, ale i psychickém stavu. ‚‚Využívala jsem plastickou chirurgii dvě dekády. Lituji, že jsem podlehla kouzlu plastických operací,” přiznala Griffith zcela upřímně. Estetickými úpravami a přemírou botoxových injekcí byla herečka známá. Snažila se zastavit tikající čas a především si po svém boku udržet Antonia Banderase (62). Bohužel ani jedno nevyšlo. Manželství s hollywoodským krasavcem krachlo skoro po dvaceti letech a plastikami si herečka naopak přitížila.

Melanie Griffith
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku