Přejít k hlavnímu obsahu

Ikona 90. let Melanie Griffith děsí veřejnost: Další zpackaná plastika nebo možný návrat zákeřné nemoci?

Info ikona
Melanie Griffith

Jizvy, krvavé šrámy a strupy. Tak vypadá tvář Melanie Griffith (65). Snaží se snad opět hollywoodská herečka zastavit stárnutí dalšími plastikami nebo znovu udeřila rakovina kůže, se kterou se Melanie statečně poprala před několika lety? Vysvětlení je naštěstí mnohem jednodušší…

Pohled na bývalou modelku vám zlomí srdce: Z krásky Loni Willison je bezdomovec závislý na drogách

svetzeny.cz

Podle deníku Daily Mail navštívila herečka v Los Angeles známý salon krásy, jenž v péči o pleť svých slavných klientů využívá metodu zvanou dermabraze. Kosmetický zákrok spočívá v mechanickém odstranění (obroušení) vrchní vrstvy kůže a místo staré, nevzhledné pleti se objeví nová pleť plná života. Vedlejšími účinky mohou být stroupky a modřiny. Melanie už tento zákrok podstupovala, když jí byla zjištěna rakovina kůže. 

Jsou pro smích celému světu: Celebrity, které podlehly kouzlu plastik a změnily své obličeje k nepoznání

svetzeny.cz

Udeřila už dvakrát

Poprvé se zákeřná nemoc objevila v roce 2009 a hvězda filmu Podnikavá dívka ihned podstoupila operaci. „Naštěstí byla nemoc zachycena v raném stadiu, takže podle doktorů nehrozí žádné další komplikace,“ uvedla tehdy hereččina mluvčí Robin Baum. Zdálo se, že vše je na nejlepší cestě k definitivnímu uzdravení a jedna operace odstranila všechny nádory. Bohužel o osm let později se rakovina vrátila v o dost agresivnější formě. Melanii musel být tehdy odstraněn nádor z nosu. V té době také herečka varovala před nesmyslnými zásahy do těla za honbou věčného mladí. 

Lituji všech operací

Všemožné zákroky, které Melanie od objevení první vrásky podstupovala, se podepsaly na jejím zdraví, ale i psychickém stavu. ‚‚Využívala jsem plastickou chirurgii dvě dekády. Lituji, že jsem podlehla kouzlu plastických operací,” přiznala Griffith zcela upřímně. Estetickými úpravami a přemírou botoxových injekcí byla herečka známá. Snažila se zastavit tikající čas a především si po svém boku udržet Antonia Banderase (62). Bohužel ani jedno nevyšlo. Manželství s hollywoodským krasavcem krachlo skoro po dvaceti letech a plastikami si herečka naopak přitížila.

Zdroj článku