Přejít k hlavnímu obsahu

Padlý anděl Meg Ryan šokovala veřejnost napuchlými tvářemi a obličejem bez mimiky. Herečka je k nepoznání

Info ikona
Meg Ryan

Méně je více! Meg Ryan (61) nikdy nepatřila mezi prvoplánové krasavice a právě díky svému vzhledu ‚‚holky od vedle” dostávala charakternější role a diváci ji milovali. Bohužel sláva hollywoodské hvězdy dávno povadla. Když se herečka objevila po delší době na veřejnosti, všichni zůstali v němém úžasu nad zpackanými plastikami, za nimiž bychom jen těžko hledali sympatickou blondýnku s rošťáckým úsměvem.

První společné foto po návratu z vězení. Moderátorka Lucie Křížková září štěstím

svetzeny.cz

Meg přišla podpořit svého letitého kamaráda a kolegu Michaela J. Foxe (61). Herec známý z trilogie Návrat do budoucnosti bojuje od roku 1991 s Parkinsonovou chorobou a nyní představil světu svůj dokument Still, kde upřímně vše popisuje. Hvězda filmů Město andělů (1998) nebo Láska přes internet (1998) se skvěle bavila a početné publikum nemohlo z herečky spustit oči. Bohužel v tom špatném slova smyslu. Marně přítomní návštěvníci hledali v její tváři místo, kde nedošlo k zásahu plastickými chirurgem

Jaro Slávik a jeho kariéra ve filmech pro dospělé: Po provalení musel brát antidepresiva. Jeho otevřená zpověď vás překvapí

svetzeny.cz

Takto vypadá Meg Ryan nyní: 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Výplně, tuk a botox

Herečka ovšem nikdy estetické úpravy nepřiznala, ale stejně, jako některé z jejích kolegyň nedokáže přijmout stárnutí. „Pozoruji u ní příliš mnoho změn. Tou nejviditelnější je nějaký druh výplně, případně přenos tuku na její tvář,“ zhodnotil plastický chirurg Mark Youssef pro Hollywood Life, jaké zákroky podle něho herečka podstoupila. Samozřejmostí je i botox a výplně rtů. 

Řešit vzhled není zajímavé

Z kritiky si ale Ryan nic nedělá. K negativním komentářům a spekulacím ohledně plastických operací se naposledy vyjádřila v roce 2015. „Jsou důležitější věci, které probírat, než jak ženy vypadají a jak stárnou. Je to zajímavé a zábavné na pět minut, ale vlastně to ani není zajímavé,“ odpověděla tehdy herečka stroze pro časopis Porter s tím, že by nikdo neměl soudit vzhled ostatních.

Meg Ryan v průběhu let
Zdroj článku