Přejít k hlavnímu obsahu

První společné foto po návratu z vězení. Moderátorka Lucie Křížková září štěstím

Moderátorka Lucie Křížková (38) prožívá radostné životní chvíle. Její manžel David Křížek (50) je konečně na svobodě a bývalá modelka se pochlubila první společnou fotografií, kde doslova září štěstím. Podívejte se, jak to páru sluší!

Tvrdá rána osudu v podobě vězení

V červenci 2021 nastoupil slavný český jachtař David Křížek do plzeňské věznice na Borech, kde si odpykával trest tři a půl roku za tunelování Metropolitního spořitelního družstva. Den před nástupem do vězení dal ještě pořadu Showtime vyjádření o tom, jak se cítí. Pokud bych měl popsat své pocity před nástupem trestu… Radši bych jel na cestu kolem světa a odrazil se od břehu. Bude to pro mě neznámé prostředí, kde se neumím pohybovat. Určitě to bude těžké. Ale spíš mám obavu z toho, co se bude dít tady, jak to zvládne rodina,“ řekl.

‚‚Alkoholička” Tereza Ramba o náročném natáčení nového filmu: ‚‚Skoro jsem se pozvracela!”

Když dostala Tereza Ramba (33) nabídku na novou roli ve filmu Zápisník alkoholičky, původně ji chtěla odmítnout. Aby také ne, když se během čtení scénáře s nelehkým tématem málem pozvracela a ke kývnutí na drsnou postavu museli herečku přesvědčit až její nejbližší.
svetzeny.cz

Lucie Křížková zvládla téměř 4 roky samoty

David Křížek se sice bál, co rodina, ovšem Lucie byla silným pilířem a zvládla jak práci, tak péči o dvě děti a domácnost. Po celou zásobovala svůj Instagram vzpomínkami na manžela a dokázala tak překonat zřejmě nejtěžší chvíle ve svém životě. „Odloučeni, ale v srdci nerozděleni,“ napsala jeho manželka Lucie Křížková na Instagram ke společným fotografiím, které doplnila částí textu písně Hapky a Horáčka Dívám se dívám.

Navýšení trestu a další zdrcující chvíle pro Lucii

Ačkoliv vypadalo, že nic horšího než vězení, se už nemůže stát, loni byl David Křížek obviněn z dalšího podvodu a škod ve výši 124 milionů korun. Trest ve vězení mu byl tedy navýšen o 18 měsíců. „Státní zástupce se odvolal. Odvolací (Vrchní) soud v červnu zrušil peněžitý trest, snížil zákaz činnosti na 6 let a navýšil nepodmíněný trest na 5 let. Krutá rána. Ani den navíc strávený ve vězení z Davida lepšího člověka neudělá. Naopak,“ šokovala Lucie svoje fanoušky, když jim řekla krutou realitu jejího života.

Zesnulí rodiče, Iveta Bartošová a Ladislav Štaidl, očima Artura. Nečekaně otevřená zpověď jejich milovaného syna

Artur Štaidl zavzpomínal na maminku Ivetu Bartošovou (†48) i tatínka Ladislava Štaidla (†75). Zpívání na Vánoce a skvělé dovolené. Přesto, že Artur Štaidl (26) vyrůstal po boku slavné zpěvačky Ivety Bartošové (†48) a neméně slavného skladatele Ladislav Štaidla (†75) světla kamer a blesky fotoaparátů nevyhledává, spíš naopak. Společenským akcím se vyhýbá a když už někam zavítá, snaží se splynout s davem. Nyní ale udělal velkou výjimku a dojemně zavzpomínal na své rodiče.
svetzeny.cz

Konec dobrý, všechno dobré

Nyní má ovšem Lucie opět úsměv na tváři. Jachtař opustil vězení po odpykání 21 měsíců z celkem pětiletého trestu. Propuštěn byl podmíněně a zkušební doba činí pět let. Dcera Lolinka a syn David tam mají opět kompletní rodinu. Lucie nyní fanoušky potěšila první společnou fotografií a ti nemohou bývalou modelku vynachválit. Tomuhle se říká v dobrém, i ve zlém. Jste velice statečná a milující žena. Celé Vaší rodince přeji hodně štěstí, píše jedny ze sledujících a desítky dalších se přidává.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zdroj článku