Přejít k hlavnímu obsahu

Jsou pro smích celému světu: Celebrity, které podlehly kouzlu plastik a změnily své obličeje k nepoznání

Trend plastických a estetických úprav obličeje a dalších částí těla je ve společnosti odjakživa velmi populární. Jestliže někdo touží po změně, není absolutně nic špatného si k tomu cítit se dobře dopomoci právě plastikou. V poslední době ale někteří lidé upustili od decentních úprav a zvolili spíše takové úpravy, po kterých jsou v některých případech téměř k nepoznání. Několik takových najdeme i ve světě celebrit. Podívejte se v naší galerii na ty, které to s úpravami tak přehnaly, že jsou k smíchu bulváru i veřejnosti.

Donatella Versace

Světoznámá italská módní návrhářka a současná viceprezidentka skupiny Versace. Zdálo by se, že tato žena má vše, po čem kdy toužila. Slávu, uznání, úspěch, jmění a práci snů. Něco jí ale přeci jen nevyhovovalo, a to její vzhled. A tak se nechala unést kouzlem plastických operací. Již v 90. letech za sebou slavná návrhářka pravděpodobně měla několik plastických úprav, avšak nebyly až tak výrazné. Ale jak už to tak bývá, všichni vždycky chceme o něco víc, než co máme. A tak jedna plastika následovala druhou. Svět se nestačil divit tomu, jak z celkem půvabné blondýnky postupně vznikla jakási kreatura, které téměř chybí jakákoliv mimika v obličeji. V případě Donatelly by pravděpodobně bylo na místě řídit se heslem „míň je víc”.

Mohlo by se vám líbit

Falešné lesbické duo t.A.T.u. po letech: Jak dnes vypadají slavné krásky?

Ruská dvojice t.A.T.u. byla hudební skupina, která vznikla v roce 1999. Tvořilo ji duo tvořené zpěvačkami Julijí Volkovou a Lenou Katina. Skupina se stala známou díky svému kontroverznímu obrazu a textům písní, které často odkazovaly na sexuální témata a provokativní image. Jak vypadají slavné rebelky dnes?
svetzeny.cz

Renée Zellweger

Tuto blondýnku si pravděpodobně všichni spojíme s rolí baculaté Bridget Jones, která se snaží dát svůj život dokupy a najít lásku svého života, zatímco se utápí v depresích ze své váhy, kterou zažehnává cigaretami a občasným pitím se svými přáteli. Tato role byla pro Renée Zellweger jednou z klíčových. Aby herečka splňovala kritéria nutná pro získání role, musela tehdy přibrat celých 13 kilo. Právě tato životní role možná herečce způsobila to, že s postavou baculaté Bridget nechtěla být tak moc spojovaná. A tak, kromě toho, že nesmírně zhubla, se také uchýlila k estetickým a plastickým úpravám obličeje. Ačkoliv sama herečka veřejně úpravy nepřiznala, odborníci to vidí jinak. Je očividné, že herečka propadla kouzlu výplní v obličeji, které má konkrétně v oblasti lícních kostí a také ve rtech. Vyhlazená pleť je nejspíše výsledkem účinků chemického peelingu a botoxu.

Khloé Kardashian

Prostřední ze sester Kardashianových se na očích veřejnosti objevuje již opravdu dlouho. Není tak divu, že jakmile se celebrita uchýlí k jakékoliv úpravě obličeje, veřejnosti to zkrátka neunikne. Sama Khloé se však nikdy netajila tím, že ze svého vzhledu měla vždy komplexy. Vždy si přišla ošklivější než její sestry Kim a Kourtney. A tak se rozhodla svůj problém vyřešit pomocí plastik. Jelikož je Khloé hodně aktivní na sociální síti Instagram, pod jejími fotkami se začaly objevovat komentáře a diskuze, kdy si její fanoušci a sledující začali všímat pomalu se měnících rysů v jejím obličeji. Celebrita na to nijak nereagovala až donedávna, kdy byla spolu se svými sestrami ve speciálním vydání jejich reality show, kde čelily otázkám moderátora Andyho Cohena. Tehdy poprvé veřejně přiznala, že podstoupila plastiku nosu. Jaké další zákroky a úpravy se na jejím seznamu nachází, to už neřekla.

Mohlo by se vám líbit

Královna plastických operací a majitelka obřích ňader Lela Ceterová: ‚‚Do extrémů bych nikdy nešla!”

Bez nadupaného dekoltu nebo přehnaně nafouklých rtů si už dnes těžko Lelu Vémolovou (33), za svobodna Ceterovou dokážeme představit. Vášeň pro plastickou chirurgii odstartoval mindrák z malých prsou a postupně si nechala manželka bijce MMA Karlose Vémoly (37) nejen několikrát zvětšit objem dekoltu, ale postupně přidává i další zákroky. Ovšem nikdy by dle svých slov nešla do extrému…
svetzeny.cz

Madonna

Takzvaná královna popu se očividně odmítá smířit se svým věkem. Díky botoxu, dalším výplním v obličeji a plastickým úpravám se proměnila tak, že ji už nepoznávají ani někteří její fanoušci. Ačkoliv by se mohlo zdát, že 64 letá zpěvačka a matka šesti dětí by mohla mít trochu rozumu, její kontroverzní chování nemá hranice. Své fanoušky totiž často šokuje nejen svým vzhledem, ale i chováním, které prezentuje na sociální síti Tik Tok.

Kylie Jenner

Nejmladší ze sester klanu Kardashian-Jenner, úspěšná podnikatelka, modelka a miliardářka. To je Kylie Jenner. Zdálo by se, že jí ke spokojenému životu nechybělo nic. Stejně jako její starší sestra Khloé však měla dlouhodobý komplex ze svého vzhledu. Ačkoliv dlouhou dobu plastické zákroky na svém obličeji popírala, díky drastickým změnám, které zkrátka nebylo možné nevidět, bylo všem jasné, že je podstoupila. Na četné dotazy ohledně změn v jejím vzhledu odpovídala tím, že make-up dělá zázraky a rozhodně žádné operace nepodstoupila. Nakonec je však po dlouhodobém nátlaku veřejnosti a médií přiznala.

Podívejte se na proměny celebrit, které to přehnaly s plastikou
Zdroj článku