Přejít k hlavnímu obsahu

Gigi a Bella Hadid jsou na Versaceho nejnovější fotce z kampaně úplně nahé

Bella a Gigi Hadid se svlékly a ukázaly se v rouše Evině. Jak vypadají v nejnovější kampani, díky které se ocitly úplně nahé před objektivy fotoaparátů? Podívejte see sami!

Poté, co se Gigi a Bella Hadid oblékly do latexu v jarní/letní kampani pro značku Versace, nyní zaměřily svou pozornost na novou kolekci kabelek značky – a na nic jiného, ​​doslova. Na nejnovější fotce pózovaly zcela nahé, až na jejich dlouhé vlnité vlasy zakrývající hrudník.

Rajská zahrada s Bellou a Gigi

Snímek ve stylu rajské zahrady, který natočili Mert Alas a Marcus Piggott, představoval nahou Gigi a Bellu stojící vedle sebe, na sobě mají jen taktně umístěné kabelky s ikonickým logem Medusa Versace na přední straně. Na obrázku je velký had omotaný kolem Belliny nohy, zatímco má dvojice propletené ruce a zvedá stejné červené jablko (neboli zakázané ovoce v biblických termínech).

"MOJE. VERSACE. BOHYNĚ," napsala Donatella Versace vedle obrázku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Minulý měsíc Donatella prozradila, že Versaceho nejnovější kampaň se zaměří na rodinu a také sesterství, a proto na kampaň obsadila Gigi a Bellu. "Kompletní kampaň Spring Summer 22 je tady! Rodina je pro mě tak důležitá, a proto jsem chtěla, aby se tyto obrázky zaměřily na sesterství," vysvětlila. "Miluju tuhle kampaň tak moc, že ​​jsem si nemohla pomoct a připojila se k mým královnám Versace @gigihadid a @bellahadid!! Holky, jste inspirativní a mám vás strašně moc ráda ❤️‍?."

Zobrazit příspěvek na Instagramu