Přejít k hlavnímu obsahu

Kočičí žena kdysi bývala neskutečně bohatá a krásná. Dnes pobírá sociální dávky

Info ikona
Kočičí žena

Možná vám nic neříká jméno Jocelyn Wildenstein, ale nejspíš jste už někdy zahlédli její tvář. Kdysi bohatá a krásná žena proslula tím, že si nechala přetvořit obličej pomocí plastických operací, aby vypadala jako kočičí šelma. Nejenže však pozbyla krásu, ale i majetek a kočičí žena dnes pobírá sociální dávky a na Instagram dává silně vyretušované fotky.

Úspěšný divadelní režisér se mění v ženu. Prsa už má, další náročné proměny jsou v plánu

svetzeny.cz

Kde se vzala sláva Jocelyn Wildenstein

Vlastním jménem Jocelynnys Dayannys da Silva Bezerra Périsset se narodila roku 1940 ve Švýcarsku. Ještě jako velmi půvabná dívka v 17 letech poznala filmového producenta Cyrila Pigueta a přestěhovala se s ním do Paříže. Po jejich rozchodu si našla opět filmaře, kterým byl Sergio Gobbi. S tím pak odjela do Afriky, kterou si naprosto zamilovala. Kromě toho, že se zde vzhlédla v kočičích šelmách a zatoužila vypadat jako ony, tak ji zde saúdský obchodník se zbraněmi seznámil s jejím budoucím manželem Alecem Wildensteinem. Vzali se v roce 1978 v Las Vegas a měli spolu dvě děti – syna Aleca a dceru Diane.

Po roce manželství Jocelyn začala s proměnou v kočičí ženu, jelikož s manželem kočkovité šelmy milovali. Začalo to zvednutím obočí a faceliftingem. Její manžel však v minulosti prozradil, že její vášeň pro plastiky nikdy nepodporoval a navíc měl podezření, že se snaží vypadat jako rys, kterého měla i jako domácího mazlíčka. Alec podal v roce 1997 žádost o rozvod a Jocelyn v reakci na to tvrdila, že ho načapala v posteli s ruskou modelkou. Právě jejich ošklivý rozvod, který byl ukončen v roce 1999, ji poprvé více proslavil, protože upoutal velkou pozornost médií – nejen díky velmi neobvyklému vzhledu Jocelyn. V průběhu rozvodového řízení se Jocelyn povedlo získat vyrovnání ve výši 2,5 miliardy dolarů a 100 milionů dolarů na dalších 13 let. Soudce však stanovil, že žádné z těchto peněz nesmí použít na financování svých dalších plastických operací.

Úspěšná reality show Survivor znovu přichází: Tohle, že jsou celebrity? stěžují si fanoušci

svetzeny.cz

Po rozvodu přišly samé dluhy a krásu jí nevrátily ani silné retuše

Jocelyn se po rozvodu držela mimo oči veřejnosti. Měla však problémy s dluhy a procházela různými právními bitvami. Mnohokrát se tak dokonce ocitla i u soudu. V roce 2016 si dokonce měla do soudní síně propašovat telefon a upravovat si make-up. V roce 2018 vyhlásila bankrot a v roce 2021 prodala jenu ze tří bytových jednotek, které vlastnila v Trump World Tower. V současné době má údajně pobírat dávky ve výši 900 dolarů měsíčně. Našla si také o 28 let mladšího snoubence Lloyda Kleina. Na svůj instagramový účet dává Jocelyn silně vyretušované fotky a dokonce v jednom z rozhovorů v minulosti tvrdila, že nikdy žádné plastické operace nepodstoupila. V jejím případě však realitu opravdu nelze ututlat, jelikož její obličej je plastikami doslova znetvořený. Nejenže v žádném případě nepřipomíná kočkovitou šelmu, ale její obličej již ani nevypadá jako příliš lidský. A ačkoliv stále vlastní několik lukrativních nemovitostí, peníze z prodeje budou nejspíš všechny použity na splacení jejích dluhů. Osud třiaosmdesátileté „kočičí ženy“ tak zůstává ve hvězdách nebo spíše v rukách jejího snoubence, který je módní návrhářem.

Zdroj článku