Přejít k hlavnímu obsahu

Kočičí žena kdysi bývala neskutečně bohatá a krásná. Dnes pobírá sociální dávky

Možná vám nic neříká jméno Jocelyn Wildenstein, ale nejspíš jste už někdy zahlédli její tvář. Kdysi bohatá a krásná žena proslula tím, že si nechala přetvořit obličej pomocí plastických operací, aby vypadala jako kočičí šelma. Nejenže však pozbyla krásu, ale i majetek a kočičí žena dnes pobírá sociální dávky a na Instagram dává silně vyretušované fotky.

Úspěšný divadelní režisér se mění v ženu. Prsa už má, další náročné proměny jsou v plánu

Životní cesta Daniela Špinara je vskutku odbivuhodná. Nyní prožívá šťastné období, protože se konečně začíná ve svém těle cítit sám sebou. Lépe řečeno–sama sebou. Daniel se rozhodl projít změnou pohlaví, a tak nyní už na ulici nepotkáte Daniela, ale Danielu, která se pomalu ale jistě blíží své vysněné podobě.
svetzeny.cz

Kde se vzala sláva Jocelyn Wildenstein

Vlastním jménem Jocelynnys Dayannys da Silva Bezerra Périsset se narodila roku 1940 ve Švýcarsku. Ještě jako velmi půvabná dívka v 17 letech poznala filmového producenta Cyrila Pigueta a přestěhovala se s ním do Paříže. Po jejich rozchodu si našla opět filmaře, kterým byl Sergio Gobbi. S tím pak odjela do Afriky, kterou si naprosto zamilovala. Kromě toho, že se zde vzhlédla v kočičích šelmách a zatoužila vypadat jako ony, tak ji zde saúdský obchodník se zbraněmi seznámil s jejím budoucím manželem Alecem Wildensteinem. Vzali se v roce 1978 v Las Vegas a měli spolu dvě děti – syna Aleca a dceru Diane.

Po roce manželství Jocelyn začala s proměnou v kočičí ženu, jelikož s manželem kočkovité šelmy milovali. Začalo to zvednutím obočí a faceliftingem. Její manžel však v minulosti prozradil, že její vášeň pro plastiky nikdy nepodporoval a navíc měl podezření, že se snaží vypadat jako rys, kterého měla i jako domácího mazlíčka. Alec podal v roce 1997 žádost o rozvod a Jocelyn v reakci na to tvrdila, že ho načapala v posteli s ruskou modelkou. Právě jejich ošklivý rozvod, který byl ukončen v roce 1999, ji poprvé více proslavil, protože upoutal velkou pozornost médií – nejen díky velmi neobvyklému vzhledu Jocelyn. V průběhu rozvodového řízení se Jocelyn povedlo získat vyrovnání ve výši 2,5 miliardy dolarů a 100 milionů dolarů na dalších 13 let. Soudce však stanovil, že žádné z těchto peněz nesmí použít na financování svých dalších plastických operací.

Úspěšná reality show Survivor znovu přichází: Tohle, že jsou celebrity? stěžují si fanoušci

Dvacítka odvážných z Česka a Slovenska vyráží bojovat do Dominikánské republiky o přežití a jako bonus si zasoutěží o pořádný balík. Fanoušci drsné reality show si ovšem neberou servítky a televizi vyčítají nejen obsazení, ale stěžují si třeba i na to, že jsou v reality show samí hubeňouři.
svetzeny.cz

Po rozvodu přišly samé dluhy a krásu jí nevrátily ani silné retuše

Jocelyn se po rozvodu držela mimo oči veřejnosti. Měla však problémy s dluhy a procházela různými právními bitvami. Mnohokrát se tak dokonce ocitla i u soudu. V roce 2016 si dokonce měla do soudní síně propašovat telefon a upravovat si make-up. V roce 2018 vyhlásila bankrot a v roce 2021 prodala jenu ze tří bytových jednotek, které vlastnila v Trump World Tower. V současné době má údajně pobírat dávky ve výši 900 dolarů měsíčně. Našla si také o 28 let mladšího snoubence Lloyda Kleina. Na svůj instagramový účet dává Jocelyn silně vyretušované fotky a dokonce v jednom z rozhovorů v minulosti tvrdila, že nikdy žádné plastické operace nepodstoupila. V jejím případě však realitu opravdu nelze ututlat, jelikož její obličej je plastikami doslova znetvořený. Nejenže v žádném případě nepřipomíná kočkovitou šelmu, ale její obličej již ani nevypadá jako příliš lidský. A ačkoliv stále vlastní několik lukrativních nemovitostí, peníze z prodeje budou nejspíš všechny použity na splacení jejích dluhů. Osud třiaosmdesátileté „kočičí ženy“ tak zůstává ve hvězdách nebo spíše v rukách jejího snoubence, který je módní návrhářem.

Kočičí žena
Zdroj článku