Přejít k hlavnímu obsahu

Úspěšná reality show Survivor znovu přichází: Tohle, že jsou celebrity? stěžují si fanoušci

Info ikona
Survivor

Dvacítka odvážných z Česka a Slovenska vyráží bojovat do Dominikánské republiky o přežití a jako bonus si zasoutěží o pořádný balík. Fanoušci drsné reality show si ovšem neberou servítky a televizi vyčítají nejen obsazení, ale stěžují si třeba i na to, že jsou v reality show samí hubeňouři.

Pohádková výhra výměnou za extrémně náročné situace

Kdo přežije a zvládne kromě fyzických aktivit překonat i psychické nástrahy, ten si odnese neuvěřitelných 2 500 000 Kč. Jak sama TV Nova uvádí, soutěžící si musí obstarat jídlo, vyrobit „obydlí“ nebo udržet oheň. Nejdrsnější reality show slibuje dehberoucí podívanou.

Fanoušci nejsou spokojeni s obsazením

Dá se říct, že každý si najde něco, ovšem komentáře, které přibývaly pod fotkami soutěžících byly často za hranou slušného chování a jednání. Možná i proto TV Nova zamezila dalšímu přidávání komentářů, ovšem na jednom se fanoušci shodují. Celebrity mezi soutěžícími nevidí.

Úspěšný divadelní režisér se mění v ženu. Prsa už má, další náročné proměny jsou v plánu

svetzeny.cz

Po představení účastníků se snesla vlna stížností. To jsou ti, co budou v tom týmu celebrit, nebo to jsou ti z týmu obyčejných lidí. Nepoznám rozdíl,napsal sledující a další se okamžitě přidali. Jak tak koukám, tak samá pipina namyšlená je tam,rozohnila se fanynka. Když tam byli normální lidé, tak jsem se koukal, ale na ty rádoby celebrity, které tam jdou, aby se zviditelnily, se fakt koukat nebudu,“ odsoudil výběr účastníků fanoušek.

Co to je za celebrity?

Fanoušci vyčítají TV Nova, že si nedala záležet a nevybrala veřejně známé osobnosti, které by zajímaly širší veřejnost. Koho ovšem určitě budete znát je oblíbený herec a moderátor Vašek Matějovský, modelka Andrea Bezděková nebo Petr Švancara. Pokud lehce zapátráte v paměti, vzpomenete si na modela Josefa Kůrku nebo Karolínu Krézlovou. „Novinářská kachna“ před pár týdny slibovala Jiřího Langmajera jako hvězdu této drsné reality show, toto překvapení se ovšem nekoná.

Test: Odpovězte na tři jednoduché otázky a odhalte, jaké je vaše pravé já, a co je pro vás v životě opravdu důležité

svetzeny.cz

Slovensko má svého hvězdného kandidáta, kterého možná neznáte, on je ale ostřílený účastník a především výherce reality show Farma Filip Jánoš. Ten je hvězdou internetu a bude mít fanouškovskou základnu především mezi mladšími diváky.

A kdo je vaším favoritem?

Zdroj článku