Přejít k hlavnímu obsahu

Nepovedená klapka: Veronika Arichteva se pochlubila záběrem, který vás dostane do kolen

Herečka Veronika Arichteva (36) pobavila fanoušky, když sdílela nepovedenou klapku seriálu O mě se neboj, který běží na TV Nova. Kráska je známá svým smyslem pro humor, a ani tentokrát nezklamala.

Veronika Arichteva ví, jak si získat fanoušky. Ať už jde o humor, nebo sdílení pracných oprav jejich vysněného domu, fanoušci Veroniku milují. Tentokrát je pobavila nepovedenou klapkou, která odzbrojila i herce Vaška Matějovského (26).

Scéna, která vás dostane do kolen

Scéna, kde Veronika zpívá, když má a uších sluchátka vás rozhodně pobaví. Ostatně stejně jako herečku i Matějovského. A takhle to bylo furt. Se divím, že jsme ten seriál vůbec dali dohromady,napsala s nadsázkou Veronika. A už z úvodu jejího vzkazu fanouškům je jasné, že je o co stát!

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Takhle svůdná Jennifer Aniston ještě nebyla: Pózovala polonahá s prodlouženými vlasy

Je jí 53 let, ale rozhodně to není poznat. Nejnovější focení s Jennifer Aniston dokazuje pravý opak. Kráska se ukázala polonahá s neuvěřitelně dlouhými vlasy. Podívejte se sami, jak to jedné z nejslavnějších hereček světa sluší.
svetzeny.cz

Veronika překvapila sama sebe

Tohle je nepovedená klapka z druhýho dílu seriálu O mě se neboj. Hned to první jetí, začala herečka a dodala: „Vašek Matějovský jako tušil, že neumím zpívat, ale že až tak moc, to jsem nevěděla ani já,pobavila herečka své sledující. Ostatně na nepovedenou klapku se můžete podívat i vy.

Fanoušci Veroniku Arichtevu milují i proto, že si sama ze sebe umí udělat legraci a kromě toho, že je skvělá herečka a máma, narodila se i s pořádnou dávkou humoru.

Seriál O mě se neboj
Zdroj článku