Přejít k hlavnímu obsahu

Bývala přirozenou kráskou, dnes byste Bulharku Andreu Ivanovu nepoznali. Za plastiky utratila miliony

"Bulharská Barbie" šokovala svět, když přiznala, kolik utratila za plastiky, a ačkoli byla i předtím pohlednou dívkou, nyní byste Andreu Ivanovu jen stěží poznali. Za plastické operace utratila miliony a se svým zkrášlováním nehodlá přestat.

Vlastní ideál krásy

Větu „co je moc, to je příliš” známe nejspíš všichni, avšak ne každý se jí řídí. Příkladem je 24 letá dívka pocházející z Bulharska, Andrea Ivanova. Touha vypadat jako panenka Barbie přerostla v pravděpodobně nezdravou obsesi plastickými operacemi. Do ošetření a plastických operací již investovala téměř 5 milionů korun a ještě rozhodně nekončí.

Andrea tvrdí, že se jedná o nejlepší investici v jejím životě!

I přes to, že jí lékaři další operace důrazně nedoporučují, někteří je i úplně zamítají, je Andrea přesvědčena o tom, že další zákroky rozhodně podstoupit chce. Do svých rtů si nechala aplikovat více než 30 injekcí kyseliny hyaluronové. Ani zde však ještě zdaleka nekončí. I přes to, že její rty připomínají spíše dvě přeplněné klobásy, které každou chvíli prasknou, je dívka přesvědčena o tom, že k dosažení naprostého ideálu krásy je potřeba rty ještě více zvětšit.

 

Info ikona
Andrea Ivanova
Mohlo by se vám líbit

Fran Drescher oslavila 65. narozeniny: Její život není jen pohádka, dva rozvody, rakovina i znásilnění, co všechno musela herečka zažít?

Známá a oblíbená herečka Fran Drescher oslavila 65. narozeniny, ale na svém šarmu ani půvabu neztratila nic. Jak žije dnes tmavovlasá kráska a jaké byly její životní lásky a zkoušky? Herečka to neměla vůbec lehké, cestu jí zkřížila rakovina i znásilnění. Jak žije a vypadá Fran Fine dnes?
svetzeny.cz

Ještě větší ňadra

Plná ňadra jsou jistě určitým ukazatelem ženskosti. V případě Andrei se jedná ale spíše o přefouknuté balony, kdy má člověk pocit, že každým momentem prasknou. Ani zde se ale podle Andrei rozhodně nejedná o finální velikost implantátů. ‚‚Věřím, že bujná ňadra jsou ženštější a krásnější. Ještě chci zmínit, že časem podstoupím další operaci, aby se moje prsa ještě zvětšila,“ říká. Vypadá to, že díky Andrei alespoň lékaři zjistí, jak moc se dá lidská kůže na hrudi maximálně natáhnout.

Touha po slávě a uznání

Kromě touhy po tom vypadat jako panenka Barbie Andreu k výrazné vizáži vede ještě jeden důvod, a tím je sláva. „V mé zemi jsou velké rty módní a dívky, které je mají, se stávají slavnými,“ říká. Zda jsou obrovské rty a prsa klíčem k úspěchu, o tom bychom mohli dlouze polemizovat. I o tom, zda se tyto extrémy ještě dají považovat za krásné. Ale proti gustu žádný dišputát, že? Ostatně, posuďte sami..

Zobrazit příspěvek na Instagramu
„Vždycky jsem chtěla být jiná, vyčnívat z davu a být excentričtější. Kromě obrovských rtů mám i silikonové poprsí, 600 kubíků silikonu na prsou, celkem 1200 kubíků. Také nosím více make-upu, líbí se mi těžký tmavý a okouzlující make-up, umělé vlasy a velké řasy,“ řekla Ivanova.

Změny začala dělat v roce 2018

Andrea Ivanová si nechala v roce 2018 dát první injekci do rtů, když jí bylo 21 let, a hrdě se chlubí tím, že má největší rty na světě, zatímco si říká „balkánská Barbie“Jsou to teprve čtyři roky, co se vydala na cestu fyzického vylepšení, ale už si nashromáždila věrnou legii online příznivců, z nichž někteří jí pravidelně nabízejí peníze nebo ji zvou na bezplatné výlety.

Ačkoli jsou to její rty, které získaly největší pozornost, Andrea Ivanova také podstoupila operaci, která zvětšila její poprsí a prodloužila obličej, aby se změnil tvar její brady a čelisti

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček