Přejít k hlavnímu obsahu

Fran Drescher oslavila 65. narozeniny: Její život není jen pohádka, dva rozvody, rakovina i znásilnění, co všechno musela herečka zažít?

Info ikona
Fran Drescher

Známá a oblíbená herečka Fran Drescher oslavila 65. narozeniny, ale na svém šarmu ani půvabu neztratila nic. Jak žije dnes tmavovlasá kráska a jaké byly její životní lásky a zkoušky? Herečka to neměla vůbec lehké, cestu jí zkřížila rakovina i znásilnění. Jak žije a vypadá Fran Fine dnes?

Je to známá herečka především pro americký sitcom Chůva k pohledání, kde zazářila v roli Chůvy tří dětí bohatého producenta pana Sheffielda. V seriálu nechybí svěží humor ani dojemné chvilky. Reálný život okouzlující Fran však příliš humorný nebyl. Americká herečka s rumunskými kořeny se od svého dospívání věnovala modelingu až nakonec přešla do herectví, které začala studovat. Zahrála si například v úspěšném filmu Horečka sobotní noci (1977), kde k Johnu Travoltovi pronesla nezapomenutelnou větu: „Jsi v posteli stejně dobrý jako na parketu?“.

Chůva k pohledání je stále úchvatně krásná

Životní lásky a těžké zkoušky

Na škole narazila na svého prvního manžela Petera Marca Jacobsona a ve svých jednadvaceti letech si ho vzala. O necelých sedm let později si herečka prošla peklem, kdy v roce 1985 se do jejich domu vloupali dva ozbrojení zloději, kteří znásilnili Fran i její kamarádku, která byla právě na návštěvě. Všemu musel přihlížet její tehdejší manžel. Šest let poté společně s manželem vymysleli seriál Chůva k pohledání, který se těšil velké oblibě a pro oba byl společným útěkem od traumatu, které prožili. Další rána přišla v roce 1999, kdy se její manžel přiznal k homosexualitě, následovala žádost o rozvod. Chvíli na to, jí doktoři oznámili znepokojivou zprávu: rakovina dělohy. Boj s nelehkou nemocí vyhrála, nicméně přišla o možnost mít děti.

„Bylo to zvláštní, trochu poetické, že moje reprodukční orgány zasáhla rakovina. Je to zároveň ujištění, že trauma zasáhne přesně tu část těla, kterou má, pokud se s ním nevypořádáte. Jelikož jsem nevěnovala pozornost své vlastní zranitelnosti, bolest ze znásilnění se mi uhnízdila v děloze,“ svěřila se pro časopis InStyle.

Optimismus neztrácí

V roce 2014 se znovu vdala za Dr. Shiva Ayyadurai, který je držitelem patentu na email, a bývá označován jako jeho vynálezce, po dvou letech však i tento vztah skončil rozchodem. V lednu 2020 se Drescher svěřila, že má přítele s výhodami, se kterým každý měsíc tráví intimní čas, který již také skončil. Herečka se netají tím, že je nyní spokojená ve vztahu především sama se sebou. Fran se však nikdy nevzdala a svůj příběh sepsala do knihy a snaží se pomáhat ženám, které zažily to stejné, co ona. Založila také neziskovou organizaci s názvem Hnutí rakoviny prsu. A i ve svých pětašedesáti letech vypadá herečka stále skvěle.

Zdroj článku