Přejít k hlavnímu obsahu

Hollywood se rozpouští: Slavné celebrity litují svých výplní a nechávají si je odstranit

V posledních letech se ve světě Hollywoodských hvězd rozmohl takový nešvar v podobě obličejových výplní. Některé z nich zákroky podstoupily pouze proto, aby šly s trendy. Jiné se zase jednoduše nechtěly srovnat se svým věkem, a tak se rozhodly tímto způsobem omládnout. Z tohoto trendu se stal, převážně díky médiím a sociálním sítím, normál. Přirozenost šla do pozadí. Nyní se ale některé celebrity rozhodly od podstoupených úprav upustit a výplně si nechávají rozpustit.

Courteney Cox

Černovlasou herečku si pravděpodobně každý vybaví ze seriálu Přátelé, kde ztvárnila Monicu. Courteney byla vždy nádhernou ženou a pro mnohé byla idolem krásy. S narůstajícím věkem se však dostala do situace, kdy se zkrátka nechtěla smířit s tím, že stárne. Proto se uchýlila k obličejovým výplním, se kterými to ale kapánek přepískla. A tak se z přirozeně krásné ženy stala žena bojující se svým věkem a s minimální mimikou v obličeji. Sama herečka v rozhovoru pro podcast Gloss Angeles uvedla, že její úpravy měly dominový efekt - jedna vedla k další, ta zase k další a než se nadála, téměř se nepoznávala. Zpětně procedury vnímá jako chybu a přiznává, že se zkrátka bála stárnutí. Po tomto uvědomění ale našla cestu, jak docílit toho, aby byla o něco přirozenější. Některé výplně si nechala rozpustit a nadobro odstranit. Její obličej tak nyní opět vypadá jako ten, který si pamatujeme z televizních obrazovek.

Královna plastických operací a majitelka obřích ňader Lela Ceterová: ‚‚Do extrémů bych nikdy nešla!”

Bez nadupaného dekoltu nebo přehnaně nafouklých rtů si už dnes těžko Lelu Vémolovou (33), za svobodna Ceterovou dokážeme představit. Vášeň pro plastickou chirurgii odstartoval mindrák z malých prsou a postupně si nechala manželka bijce MMA Karlose Vémoly (37) nejen několikrát zvětšit objem dekoltu, ale postupně přidává i další zákroky. Ovšem nikdy by dle svých slov nešla do extrému…
svetzeny.cz

Blac Chyna

Americká podnikatelka a modelka, vlastním jménem Angela White, podstoupila v minulosti několik estetických a chirurgických procedur, díky kterým docílila jejího vytouženého vzhledu - velká prsa, velký kulatý zadek, plné rty, zvýrazněné lícní kosti a podobně. V poslední době se ale podle jejích slov již necítila dobře. Přiznala, že ve skutečnosti takto nevypadá a sama vnímá, jak se jí změnil obličej. Proto se uchýlila k ráznému kroku. Všechny své výplně, včetně implantátů v pozadí a prsou, si postupně nechala odstranit. O tomto celém procesu zveřejnila krátké příspěvky na svém Instagamu, kam dokonce napsala, že chce být znova Angelou White.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Simon Cowell

Nemyslete si, že se estetické a chirurgické úpravy týkají jen žen! Naopak, velmi často tyto zákroky podstupují i muži. Své o tom ví hudební producent a přísný porotce talentových soutěží Simon Cowell. A zrovna Simon toho vyzkoušel opravdu mnoho - od botoxu, přes výplně a vitamínové injekce, až po facelift. Britskému deníku The Sun se přiznal, že si uvědomil, že se všemi úpravami zašel až moc daleko v momentu, kdy sám sebe nepoznal na fotografii. Dále také řekl, že změny v jeho obličeji špatně nesl i jeho syn Eric, který, dle jeho slov, reagoval hystericky. Rozhodl se proto od všech svých úprav ustoupit a nechal si je postupně odstranit. Nyní se podle svých slov soustředí na zdravý životní styl a správnou stravu.

Jsou pro smích celému světu: Celebrity, které podlehly kouzlu plastik a změnily své obličeje k nepoznání

Trend plastických a estetických úprav obličeje a dalších částí těla je ve společnosti odjakživa velmi populární. Jestliže někdo touží po změně, není absolutně nic špatného si k tomu cítit se dobře dopomoci právě plastikou. V poslední době ale někteří lidé upustili od decentních úprav a zvolili spíše takové úpravy, po kterých jsou v některých případech téměř k nepoznání. Několik takových najdeme i ve světě celebrit. Podívejte se v naší galerii na ty, které to s úpravami tak přehnaly, že jsou k smíchu bulváru i veřejnosti.
svetzeny.cz

Amy Schumer 

Herečka a komička Amy Schumer se nedávno na své sociální síti Instagram svěřila svým fanouškům, že si nechává odstranit výplně v obličeji. Dle jejích slov chtěla původně další, ale zjistila, že její obličej je výplněmi téměř přeplněný. Navíc postupem času usoudila, že výplně, které již v obličeji měla, byly umístěny špatně. A tak místo vylepšení její obličej spíše deformovaly. Právě proto se rozhodla pro jejich úplné odstranění a dle jejích slov se nyní cítí lépe.

Které celebrity svých estetických úprav litují?
Zdroj článku