Přejít k hlavnímu obsahu

Jak zpomalit stárnutí? Pomocí plevele!

To zní skoro jako sen! Experti společnosti Yves Rocher objevili výjimečnou sílu rostliny, která by nám na zahradě rozhodně radost neudělala, ale v nové liftingové řadě s názvem Lifting Végétal vás dozajista překvapí. Řeč je o zběhovci plazivém.

Známky stárnutí se na naší pleti začnou projevovat dříve či později. Modleme se za později. První vrásky začínáme pozorovat od 25 let a jsou od častého úsměvu nebo mračení se. Nedá se jednoznačně říct, kdy je nejlepší čas začít s anti-age přípravky, nicméně prevence nikdy neuškodí. 

Experti z Yves Rocher odhalili unikátní vlastnosti zběhovce, který obsahuje vysokou koncentraci ROSTLINNÉHO KOLAGENU, který posiluje strukturu pleti, zvyšuje buněčné napětí a stimuluje syntézu elastinu. Jednoduše řečeno dodá naší pleti potřebnou pružnost.  

Pravidelnost je základem úspěchu
Nová řada Lifting Végétal je vhodná pro každý typ pleti, která začíná ztrácet elasticitu a potřebuje zpevnit. Aby byl efekt účinný a co nejvíce viditelný, zahrňte do své péče nejen Denní a Noční zpevňující péči, ale také Vysoce koncentrované zpevňující sérum, které účinky krémů znásobí, a Zpevňující péči o okolí očí. Jen pravidelnost a důslednost vede k rychlým a udržitelným výsledkům.

Plusové body navíc
Nová řada Lifting Végétal vás jistě i zaujme svým postojem k životnímu prostředí. Techlogie, kteoru se krém vyrábí, je v souladu s ochranou životního prostředí. Krémy jsou ve skleněných nádobách a lhavích, které jsou vhodné k recyklaci. Nová liftingová řada se rovněž skládá z 95 % z rostlinných ingrediencí. Kromě krásné pleti vás tedy zahřeje na duši i složení a ohleduplnost k životnímu prostředí.