Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop afrických domorodců: Znamení, která jsou odlišná od klasických znamení zvěrokruhu. Máte povahové vlastnosti Soudce, Cestovatele nebo Dítěte světa?

Horoskop afrických domorodců čítá celkem 12 znamení, která jsou velmi odlišná od klasických znamení zvěrokruhu. Zjistěte, jaké povahové vlastnosti vám byly dány do vínku, jaké je vaše africké znamení?

Baobab (4. ledna – 3. února)

Jste velmi silná osobnost, které nechybí vůle. O baobabu domorodci říkají, že je to strom, který je neporazitelný. Ani vy se nikdy nevzdáváte v cestě za svými sny. Jste sebevědomý člověk, který je zároveň i chytrý a poctivý. Umíte uznat svou chybu, když na to přijde. Tyto vlastnosti z vás činí skvělého lídra, v životě budete úspěšní.

Bohatství jantaru (4. února – 5. března)

Jste člověk, který má morální hodnoty, ze kterých nikdy nesleví. Ačkoliv jste duší tak trochu rebel, nikdy byste nezradili své hodnoty, které uznáváte a přesvědčení. Máte velmi dobře rozvinutou intuici a instinkty, to vám v životě mnohokrát pomůže. Jste dobrodruh, kterého rutina ubíjí. V životě se hodně soustředíte na získávání materiálních věcí.

Rodina (6. března – 4. dubna)

Pokud jste se narodili v tomto znamení, znamená to, že jste neuvěřitelně štědrý člověk. Svému okolí velmi pomáháte a blízké nikdy nenecháte ve „štychu“. Mezi vaše nejlepší povahové vlastnosti patří solidarita, empatie a klidnost. Jak už název vašeho znamení naznačuje, rodina je pro vás na prvním místě.

Mohlo by se vám líbit

Astrologie odhalila 3 nejmocnější znamení zvěrokruhu: Lev, Štír a Býk jsou ti vyvolení

Už jste se někdy setkali s člověkem a energie vás k němu přitahovala, aniž byste se o to nějakým způsobem snažili? Pokud vám to zní povědomě, buďte si jisti, že jste se setkali s někým ve znamení Lva, Štíra nebo Býka, protože to jsou podle hvězd ta nejvíc charismatická znamení.
svetzeny.cz

Láska každý den (5. dubna – 4. května)

Toto africké znamení je prý nejužitečnější ze všech. Je to z důvodu, že ví, co dělat v každé životní situaci, která nastane. Jsou to velmi inteligentní a moudří lidé, kteří jednají rozvážně. Své schopnosti toto znamení využívá k pomoci lidem. Na toto znamení se dá ve všem spolehnout, co slíbí, to dodrží. Kariérně se tito lidé prosadí v poradenství a neziskových organizacích.

Tržiště (5. května – 4. června)

Tito lidé jsou velmi klidní a vážní. Proplouvají životem, nemají velké ambice, za největší štěstí považují harmonický a klidný život. Jsou umírnění a svou energií se snaží příliš neplýtvat na věci, které stejně nemohou změnit či ovlivnit. Jejich zranitelnost spočívá ve zbrklosti, mnohdy se rozhodnou neuváženě.

Předek (5. června – 4. července)

Toto africké znamení je velmi okouzlující, svým charisma si získá každého. Ostatní znamení by si na něj měla dávat pozor, jelikož je to mistr komunikace a velmi dobrý manipulátor. Často tyto dovednosti používá k dosažení svých cílů. S věkem tito lidé zmoudří a používají své jedinečné schopnosti k dobrým účelům.

Soudce (5. července – 4. srpna)

Soudci jsou velmi atraktivní a šarmantní lidé. Na druhé dělá dobrý dojem i jejich chování, kdy ochotně pomáhají druhým, aniž by něco očekávali nazpátek. Jsou to přirození lídři, kteří mají autoritu i zdravé sebevědomí. Jejich vůle je velmi silná.

Mohlo by se vám líbit

Přitáhněte si do života štěstí, úspěch a hojnost pomocí symbolů: Je pro vás nejvhodnější lotosový květ, žalud nebo červený netopýr?

Přitáhněte si do života štěstí, úspěch a hojnost pomocí magických symbolů. Navíc mají některé z nich i ochranný význam, drží od vás dál negativní energii. Zjistěte, zda se pro vás nejvíce hodí symbol lotosového květu, žaludu či netopýra.
svetzeny.cz

Kolový ořech (5. srpna – 3. září)

Toto znamení je největší šťastlivec a optimista v celém africkém horoskopu. Vám se v životě bude dařit vše, na co sáhnete. Jste požitkář, který rád cestuje a zkouší nové věci. Jste rozený mistr svádění a o nápadníky či nápadnice nemáte nouzi. Vaší negativní vlastností je chamtivost.

Cestovatel (4. září – 3. října)

Do vínku vám byla dána značná zvědavost, neustále toužíte objevovat. Máte široký záběr témat, která vás zajímají. Snadno se dokážete nadchnout pro technologické novinky i originální umění či módu. Rádi vybočujete z davu. Rádi se touláte, i když to znamená odloučení od rodiny. Neumíte kontrolovat své emoce, na tom byste měli zapracovat.

Dálka (4. října – 3. listopadu)

Pokud jste se narodili v tomto znamení, budete mít v životě problémy překonávat překážky. Jste velmi nerozhodný člověk, který má tendenci namísto řešení problému zvolit útěk. Vaší nejlepší povahovou vlastností je pracovitost.

Dítě světa (4. listopadu – 3. prosince)

Máte vlastnosti dítěte. Umíte se upřímně radovat, zároveň jste i lehce naivní. Nechybí vám spontánnost a touha objevovat svět. Vaše bezstarostnost vás na jednu stranu činí velmi šťastnými, ale také vás jednou může dostat do problémů. Jste velmi společenský člověk, který se rád obklopuje přáteli.

Sklizeň a sýpka (4. prosince – 3. ledna)

Toto je dle afrického horoskopu jedno z nejúspěšnějších a nejšťastnějších znamení. V životě se vám bude velmi dařit. Umíte totiž převzít iniciativu a nebojíte se udělat rozhodnutí. V osudu máte vepsáno, že jednou budete velmi bohatí, úspěšní, moudří a velkorysí. Stačí, když budete využívat příležitostí, které vám osud sešle.