Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězdu seriálu Melrose Place byste na ulici nepoznali. Tvář Heather Locklear změnily plastiky, alkohol a drogy k nepoznání

V devadesátých letech patřila Heather Locklear (61) k idolům. Krásná blondýnka se proslavila rolí mrchy Amandy v seriálu Melrose Place a svět jí ležel u nohou. Bohužel slávu neustála. Bujaré drogové večírky a nepovedené plastiky se herečce nesmazatelně zapsaly ve tváři.

Opuchlá, rozcuchaná s nepřítomným výrazem. Tak se nyní povedlo fotografům zachytit jednu z nejkrásnějších hereček devadesátek. Dávno pryč je sexy Amanda, která zvedala mužům tep a ženy toužily být jako ona. 

Heather Locklear jako bohatá bezdomovkyně

V ulicích Los Angeles čekala herečka na svého snoubence, až ji vyzvedne. Seděla na obrubníku a kdo by ji náhodu nepoznal, mohl si ji splést s bezdomovkyní, která někde ukradla kabelku Louis Vuitton. Protože i když na sobě měla jednoduché černé oblečení, nezapomněla na kvalitní doplněk. Podle informací deníku Dailymail by ale herečka měla být ‚‚čistá”, takže na jejím nynějším zjevu se dost podepsala bouřlivá minulost.

Seriál Melrose Place: Jak dnes vypadají a co dělají herci po více než 20 letech? Zatčení za domácí násilí nebo zavislost na alkoholu

Vzpomínáte si na seriál, kde hráli roli vztahy, intriky, ale také zmrtvýchvstání z období devadesátek? Od jeho debutu uplynulo už třicet let a možná si kladete otázku, jak se během života herci změnili? Jak dnes vypadají a jak úspěšní ve svých kariérách jsou?
svetzeny.cz

Totální propad hvězdy z Melrose Place

Zažila raketový start mezi hvězdy a tvrdý pád na dno. Heather životní eskapády by vydaly na knihu. Drogové večírky nebraly konce a démon alkohol ji zcela pohltil. Když k tomu přičteme nepovedené plastiky, kterými se snažila zastavit stárnutí, máme dokonalý obrázek toho, jak se může nádherná žena na vrcholu slávy totálně zničit. Za sebou má herečka také několik neúspěšných léčení, psychiatrickou léčbu a zatčení za fyzické napadení.

Drogy z bývalé hvězdy komedií Amandy Bynes udělaly trosku: Dnes byste ji ani nepoznali

Amanda Bynes kdysi patřila mezi nejžádanější hollywoodské herečky. Bohužel však propadla závislosti na drogách, a tak byl její kariéře brzy konec. Bývalou hvězdu komedií byste už dnes možná ani nepoznali. Kde je jí konec?
svetzeny.cz

Z kolotoče závislostí Locklear pomohla až dcera Ava (25). Ta byla své mámě velkou podporou, když se znovu snažila postavit na nohy. Pomohla jí v roce 2019 snad už definitivně vystřízlivět. Věřme tedy, že za nynější výraz herečky mluví pouze únava a nepovedené estetické úpravy

Tak šel čas s kdysi nádhernou herečkou.
Zdroj článku