Přejít k hlavnímu obsahu

Seriál Melrose Place: Jak dnes vypadají a co dělají herci po více než 20 letech? Zatčení za domácí násilí nebo zavislost na alkoholu

Vzpomínáte si na seriál, kde hráli roli vztahy, intriky, ale také zmrtvýchvstání z období devadesátek? Od jeho debutu uplynulo už třicet let a možná si kladete otázku, jak se během života herci změnili? Jak dnes vypadají a jak úspěšní ve svých kariérách jsou?

Je to už třicet let, co se do bytového komplexu s bazénem v LA nastěhovali první obyvatelé a začali se odehrávat jejich osudy. Mnozí seriál přirovnávali k Beverly Hills pro dospělé a ať už to bylo jakkoliv, natáčení trvalo dlouhých sedm let. Od té doby se herci hodně změnili, žili své životy. Jak se jim nyní daří?

 

Jak vypadají hvězdy z Melrose Place?

Heather Locklear

Do seriálu nastoupila na konci první sezóny, kdy se přistěhovala jako ledová reklamní šéfka Amanda. Hrála prvotřídní mrchu, možná proto ji diváci měli tak rádi zůstala až do konce seriálu. Heather stále setrvává v herecké branži, byla dvakrát vdaná, prožila rozpad přátelství s Denise Richards, která si začala s jejím bývalým manželem a na krku má dokonce také několik zatčení za alkohol nebo domácí násilí.

 

Grant Show

V seriálu měl roli “zlého chlapce”, který si otevřel obchod s motorkama a později také vlastnil Shooters, kde se všichni rádi scházeli. Grant se objevil řadě filmů a seriálů, byl také součástí obnoveného dramatu z 80. let Dynastie.

Thomas Calabro

Pan doktor Michael Mancini byl sukničkář prvního řádu a nejedna pacientka i hrdinka v seriálu mu podlehla. Byl oblíbený a jako jediný se v seriálu objevoval celých sedm let, dokonce se na některých dílech podílel také jako režisér. Na natáčení velmi rád vzpomíná. Hostoval v  b v epizodních rolích. Od seriálu však další velkou příležitost nedostal.

Lamač dívčích srdcí Hugh Grant se po delší době ukázal na veřejnosti. Vlasy mu zbělely, elegance zůstala

Oblíbený britský herec Hugh Grant, který očaroval srdce ne jedné mladé dívce, se ukázal v romantických Benátkách po boku své ženy. Podívejte se, jak to herci sluší v jeho 62. letech!
svetzeny.cz

Laura Leighton

V seriálu se objevila jako Sydney Andrews, malá sestra Jakea. Laura si zahrála tak trochu mrchu a hlavně její postava šla v seriálu z náruče do náruče. Svou hereckou kariéru úspěšně rozjela, objevila se například jako máma v teenagerovském dramatu Prolhané krásky. V reálu se v roce 1998 provdala za svého hereckého kolegu Douga Savanta, se kterým má dvě děti.

 

Andrew Shue

Mladý, tak trošku naivní spisovatel Billy Campbell, který se v seriálu objevoval až do roku 1999. Seriál se pro herce stal odrazovým můstkem, ale svou šanci neproměnil. Spoluzaložil sociální síť CafeMom.cz, zaměřil se na neziskovou organizaci DoSomething. Je ženatý s novinářkou Amy Robach.

 

Drama v rodině Charlieho Sheena: Jeho dcera i exmanželka si zakládají účty na sociální síti pro dospělé

Ne vždy jsou rodiče jednotní v názorech na výchovu svých dětí. Pokud jsou rozvedení, může to být ještě složitější, protože jeden něco dovolí a druhý na to, obvykle, nemá moc velký vliv. A co dělat, když nesouhlasíte s rozhodnutím dítěte, kterému už bylo osmnáct? Možná i to nyní řeší Charlie Sheen.
svetzeny.cz

Josie Bissett

Hrála v seriálu tak trochu naivní módní návrhářku Jane Andrews Manchini, která byla vdaná za nevěrného pana doktora. Ze seriálu herečka nakrátko odešla poté, co potratila se svým tehdejším manželem. Potřebovala celou situaci zvládnout v ústraní. Hostovala v řadě seriálů, hrála i několika filmech. Zabývá se také psaním knih a má dvě děti.

 

Doug Savant

Mladý sociální pracovník Matt Fielding přitahoval nejednu obyvatelku domu na Melrose Place, ale všechny měly smůlu. V seriálu si zahrál gaye. Úspěšně se uchytil jako herec, kdy hrál v seriálu Zoufalé manželky, objevil se také jako epizodní herec v mnoha seriálech.

Lásky z archivu: Charlie Sheen a Denise Richards. Manželství plné násilí, alkoholu a tvrdých drog

Vztah mezi Charlie Sheenem a Denise Richards je už řadu let jako na horské dráze. Jednu chvíli spolu vychází a pak se k smrti nenávidí. Přitom to vše začalo tak slibně, Denise Richards věřila, že dokáže zkrotit nenapravitelného hollywoodského sukničkáře. Jenže manželství brzy začalo skřípat. Pojďme zavzpomínat na tento známý hollywoodský pár.
svetzeny.cz

Courtney Thorne-Smith

Mladá a tak trochu problémová Allison Parker to neměla v seriálu vždycky jednoduché. Jako herečka se však uchytila, objevila se například v Ally McBealová nebo jako partnerka Alana v seriálu Dva a půl chlapa. Herečka je od roku 2007 vdaná za Rogera Fishmana, se kterým má syna.

 

Zdroj článku