Přejít k hlavnímu obsahu

Buďte dokonalá jako Jennifer Aniston: Šest módních triků herečky. Postačí vám brýle nebo sáčko

Jennifer Aniston není fanynkou honosných outfitů. Místo toho upřednostňuje jednoduché základy – zde je jejích šest módních nezbytností.

Málokterá jiná hollywoodská hvězda je tak populární jako Jennifer Aniston. Je považována za přístupnou, vtipnou a přirozenou – a tato nenáročnost se odráží i v jejím stylu oblékání. Rozluštíme, které jsou základní nezbytností v šatníku Jennifer Aniston.

1. Blazery

Ať už se procházíte městem nebo navštěvujete okouzlující večerní akce: Jennifer Aniston je velkou fanynkou blejzrů. Ve volném čase často volí ležérní oversize verze, večer to může být i vypasovaný model s šik knoflíky.

2. Pilotky

Brýle alá pilotky jsou pro Jennifer Aniston přímo must have kousek. Ať už se jedná o sluneční nebo dioptrické brýle, Aniston je vskutku velkou milovnicí. A navíc jí neuvěřitelně sluší, že?

3. Krátké černé šaty

Že jsou krátké černé šaty absolutní nutností každé ženy, věděla už Coco Chanel. A zdá se, že i Jennifer Aniston se drží tohoto zlatého pravidla. 

4. Džíny

Džíny a Aniston jsou nerozlučná dvojka. Herečka volí různé styly a střihy, ovšem materiálu zůstává věrná. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

5. Crossbody kabelka

V běžném životě neuvidíte Jennifer Aniston se značkovými mini kabelkami nebo velkými taškami. Herečka miluje jednoduché crossbody kabelky, kam se vejdou nejnutnější věci jako peněženka, klíče a mobil. Barvu volí většinou černou, protože v jednoduchosti je krása. 

6. Bílé kalhoty

Když má herečka volnější pracovní režim nebo je teplé letní počasí, uvidíte ji pravděpodobně v bílých kalhotech. Je jedno, jestli jsou plátěné, krátké, dlouhé, volné nebo slimfit, jedno je spojuje: Aniston je dokáže vynést a vypadat úžasně. Stejně tak můžete vypadat i vy. A pamatujte na jednoduché pravidlo této slavné herečky: V jednoduchosti je krása!