Přejít k hlavnímu obsahu

Co se nosí: Jakýkoli věk i postava! Nadčasové košilové šaty sluší každému

Info ikona
Šaty

Hledáte nadčasový módní trend? Pak si zamilujete tyto košilové šaty v zářivě zelené barvě! Nejen, že budete nepřehlédnutelná, ale košilové šaty jsou také neuvěřitelně pohodlné a praktické. Jednoduše vám nesmí chybět v šatníku.

Barevná odvaha! To je naše motto pro jaro a léto 2022! Protože po dlouhé tmavé korona zimě máme opravdu chuť na světlé barvy a veselé vzory. Spojení jednoduchého nadčasového designu a zářivé barvy nám připadá dokonalé. Proto milujeme halenkové šaty, které vám zde představujeme. Navzdory nápadné zelené, která sluší opravdu každé ženě - bez ohledu na to, jak je stará nebo jakého tvaru!

Účesy a péče o vlasy pro ženy nad 40 let: Tmavé tóny zvýrazňují vrásky, málo vlasů můžete nahradit prodloužením

svetzeny.cz

Košilové šaty bývají často po lýtka a přední zapínání na knoflíky dodává rovnému hranatému střihu oděvu ještě "delší" délku. Šaty bývají vyrobeny z bavlněné látky, mají límec, spadlá ramena a dlouhé rukávy s širokými manžetami na knoflíky. Na zádech může být tzv. krabicové plisování, díky kterému jsou šaty elegantnější. Košilové šaty díky ležérnímu střihu lichotí každé postavě a dají se různě kombinovat. 

Pokud zelená není vaše barva: Šaty si můžete zvolit i v růžové, která je barva léta 2022!

Jak být in?

Zkuste neformální styl s teniskami a třeba slaměnou kabelku, která je nyní trendem číslo1!